Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

 

Sevgili İkizler, Salı günümüz, saat 03:02 Ay-Mars, saat 13:39 Ay-Merkür görünümleriyle başlıyor. Ay, burcunuzda ilerlemeye devam ediyor. Bu enerjiler, bilgilenmeyi fazlasıyla öne önemsememiz, dağılmamamız gerektiğini gösteriyor. Parasal konularda bu aralar özellikle aileniz, evinizle alakalı masraflarınız olabilir. İlişkinizle ilgili, mesleki konular ve finansal anlamdaki tüm işlerinizde dikkatli hareket etmenizden yanayım. Hangi meselede olursa olsun önümüzü ardımıza bakalım.

 

Gerçekten güven veriyor mu buna dikkat edelim. Hangi meselede olursa olsun somut olana yönelim. Gözle görmediğimiz, kulağımızla duymadığımız söylentilere kulak asmayalım. Biz de konuştuklarımıza dikkat edelim. Elinizde birikmiş işler varsa bunları bitirmeye çalışalım. Yeniliklerde temkinli davranalım. İşe yarar olana yönelim. İletişimde tek yönlü değil, karşılıklı konuşmayı tercih edelim. Yeni biriyle tanışırsak, öncelikle onu tanıyalım. İlişkimizde sorunlar varsa, partnerimizle konuşarak anlaşmayı önemseyelim. Mars ve Merkür Balık burcunda ilerlediği için gerçekçi düşünmek zorundayız. Saat 20:47-20 Ocak saat 12:44 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.

 

Kendime geç kalmamak için, belki de bu kadar erken başladım hayata. Belki de bu yüzdendir, Her zaman umut vardır diyerek gülümsedim yarınlara. Biliyorum ki, kendiyle barışık olan, savaşmaz bir başkasıyla………..iremSU

 

Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.

 

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*