Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler Çarşamba günümüz saat 12:44 olana dek boşluk etkisi altında geçecek. Yeni bir kararın verilmesi, dün verilmiş olan bir kararın bugün değiştirilmesi yanlış olur. Durumları gözlem altına almak, olur ve olmazları tespit etmek çok daha faydalıdır. Aslında gücünüzün gayet iyi farkındasınızdır fakat bu gücü belli bir konu üzerinde odaklamanız zor olabilir. Zaten güne uyanırken bir çoğunuz işlerin yavaşladığını, hatta gereksiz yere zaman aldığını, huzursuz ettiğini farkedersiniz. Ancak boşluk etkisi bir yanıyla koruyucudur. Yanlış verilecek bir kararın önüne geçebilir. Bir de bu açıdan bakmamızda yarar var.

Saat 12:44 sonrası Ay-Yengeç burcunda seyrine başladığında, ekmeğinizi kazanma, kimseye muhtaç olmadan ayaklarınızın üzerinde durma, değerlerinizi koruma, sevdiklerinizi kanatlarınızın altına alma arzunuz büyür. Sahip olduklarınızı korumak, geleceğinizi inşa etmek, girişimlerinizde başarılı olmak istersiniz. Hayata güvenle bakayım, düzgün bir gelir sahibi olayım, sağlığım yerinde olsun, huzurlu bir yuvada soluklanayım diye içinizden geçirirsiniz.

Saat 17:03 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm iş-ailevi ve parasal konular üzerinde rahat ve güven içinde yaşamak istediğinizi göstermektedir. Huzursuzluk çıkmasın, kimseye muhtaç olmayayım, rahat bir şekilde hayatımı düzenleyeyim diye düşünürsünüz. Saat 18:23 Ay-Neptün olumlu görünümü sizi rahatlatıcı, en azından yakın çevrenizde bulunan kişiler tarafından sahiplenmenizi destekleyicidir.

Sevdiklerimizi koruyalım ve sahip olduklarımızın kıymetini bilelim. Her şey gönlünüzce olsun. Huzurlu bir gün geçirebilmemiz dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*