Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler saat 15:02 olana dek Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde özellikle ilişki meselelerinde sabırlı olmakta yarar vardır. Aslında bizim şikayetçi olduğumuz konularda birilerinin bize sitem etmesi, canımızı sıkabilir.

Saat 15:02 Ay-Terazi burcu geçiş etkisi altında, özel yaşamınızla ilgili konularda, her şeyin dengeli olması gerektiğini düşünürsünüz. Huzursuzluğa tahammülünüz yoktur. İlişkinizde al gülüm ver gülüm tarzında paylaşımlar hoşunuza gider. Ilımlı düşünmeye çalışırsınız. Gerektiğinde hoşgörüde bulunursunuz ve insanları anlamaya çalışırsınız. Tabii ki karşılığında sizi de takdir etmelerini, sevgiyle sarıp sarmalarını beklersiniz.

Saat 21:17 Güneş-Chiron kavuşumu mesleki ve toplumsal hayatınız üzerinde etkili olacak ve size bugüne dek yapmış olduğunuz yanlışları göstererek, bundan sonrası adına nasıl hareket etmeniz gerektiğini öğretecektir. Bazen yanlış seçimlerde bulunur, hatalarımızı görmezden gelir, inatla devam eder veya başarısızlığımıza türlü bahaneler bularak, hatta bunlara inanarak yaşamayı sürdürürüz. Sonra da ne kadar talihsizim diyerek kadere yükleniriz. Bize göre haklıyızdır ancak kimse bunu kabul etmiyordur. Hayat acımasızdır ve hep bizim üzerimize geliyordur. İşte şimdi bu kavuşum ve şu sıralar Balık burcunda ilerleyen gezegenler sayesinde bunları kabullenmeniz mümkündür. Evet ben bir insanım ve şuralarda yanlış yaptığımı, hatalı olduğumu kabul ediyorum ve kendimi bağışlıyorum dediğinizde bundan sonrasında daha iyi adımlar atabilmeniz ve doğru seçimlerde bulunmanız kolaylaşır. Hatta tecrübelerinizle başkalarını da örnek olur, onları şifalandırabilirsiniz.

Çiçekle yaprak arasındaki mesafeden daha fazla uzak durma ne olur bana. Çünkü sen yoksan ben yarımım. Sen yanımda olunca tamamlanırım……iremSU

Her dem sevdiklerimizle birlikte yan yana olmamız dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*