Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler Cuma günümüz saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Ciddiyetin ön planda olduğu bugün, gecikmelerin meydana gelebileceğini, parasal konularda disiplinli hareket etmek zorunda olduğumuzu bilelim. Vergiler, bankalarla alakalı başvurularda zorluklar, aksaklıklar yaşanabilir. Destek bulmanız güçleşebilir ve bu yüzden ödemelerinizle ilgili sıkılabilirsiniz. Bir yakınınızın rahatsızlığı, bir görüşmenin iptali, organize işlerde güçlükler yaşanabilir. Kısacası istekleriniz beklentileriniz, başkalarıyla paylaşımlarınızda sorunlar oluşabilir.

Saat 19:57 itibariyle Merkür-Mars kavuşumu boşluk etkisi altında gerçekleşeceği için, ailevi meseleler, evimizi ilgilendiren konular, hedef ve girişimlerimizle ilgili konularda net bir karar vermemiz, ileri bir hamlede bulunmamız, adım atmamız doğru olmayacaktır. Henüz yerli yerine oturmayan şartlar nedeniyle yanlış bir karar vermemek için olan bitene bir bakalım. Üzerimize düşen sorumluluklar bizi zorlasa da, bunların geleceğimiz, ilerlememiz yönünde önemli olduğunu bilelim.

Saat 21:17 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay, farklı çözümlerin bulunmasında ve aksamaların giderilmesinde, yanlış anlaşılmaların önüne geçilmesinde etkilidir. Toplumsal konularda duyarlılık gösterebilirsiniz. Kendi fikrinizi ısrarla savunabilirsiniz. Tabi ki, bu yansımalar hepinizde aynı konular üzerinde etkili olmasa da, çevrenizdeki insanları kendi değer yargılarınıza göre değil, bulundukları ortam şartlarına göre kritik etmeniz gerekecek.

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,
Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle …

irem SU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*