Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler cumartesi günümüz, Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Ayın etkili olacak tüm görünümleri zihinsel ve duygusal anlamda derinleşmemizi sağlayıcıdır. İhtiyaçlarımızı daha fazla önemseriz. Kim bize karşı ve kim bizimle beraber? Bütün bunları anlamak isteyebiliriz Hatta durumları lehinize çevirmek için olayları manipüle etmeniz dahi mümkündür. Fikirlerimizi ortaya koyma ve uygun alanlarda değerlendirme ihtiyacımız bugün oldukça yoğundur.

Eğer şartlarımız nedeniyle bunları gerçekleştirmemiz zor ise, hem fiziksel hem de psikolojik anlamda rahatsızlık duyabiliriz. İşimiz, sağlığımız, alışkanlıklarımız oldukça kıymetlidir. Sezgilerimiz bizi olacaklar veya mevcut durumumuzla ilgili uyarıcı olabilir. Tutkularımız bizi yönlendiricidir. Genel olarak dürtüsel hareket ederiz. Ne kadar kendimizden eminsek o denli ısrarcı davranabiliriz. Bütçemizle ilgili düzenlemelerde bulunabiliriz. Biraz tedirginlik veyahut sanki bir sorun çıkacakmış gibi takıntılı düşünsek de, güven duygumuzla her işin üstesinden rahatlıkla gelebiliriz.

Not: Mart aylık yorumlarınızı dün akşam aylık yorum köşemize ekledim. Hayırlı, huzurlu, bereketli bir ay geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*