Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler Saat 04:42 Ay-Neptün görünüm etkisi altında yeni haftaya adım atıyoruz. İşimiz ve ilişkimizle alakalı konular üzerinde sağlıklı bir karar vermek kolay gözükmüyor. İlerleyen saatlerdeki enerjilere göre, nasıl bir yol izlememiz gerektiğini anlayacağız. Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, heyecanlı bir şeyler yaşamak isteğimizi gösteriyor. En azından ilişkimizde sorunlar varsa bunları daha fazla düşünmek niyetinde değiliz. Bir şeyler olmalı ve biz arzu ettiğimiz değişimi gerçekleştirmeliyiz. İlişkimiz yoksa, yeni biriyle tanışmak ne de güzel olur. Şöyle bizi canlandırabilecek bir aşk nasıl da rahatlatır. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü, gerek işimiz, gerek ilişkimizi ilgilendiren konularda kararsız hatta bazen gereğinden fazla abartılı hareket etmemize neden olabilir. Bu bizden kaynaklanan bir duruma benzemiyor. Şartlar böyle davranmamıza, hissetmemize sebep oluyor.

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, güvenilir olmayan, soru işaretleri taşıyan ilişkilere dikkat etmemiz gerektiğini gösteriyor. Abartılı sözler verilebilir veya meseleler iyice gözden geçirilmeden kararlar alınabilir. Biz dikkat etmeyi unutmayalım.

Saat 14:59 Güneş-Merkür kavuşumu geçtiğimiz 14 Şubat ve yakınlarında işimizi, ailemizi, ilişkimizi ilgilendiren konularda verilen kararları, yaşanan gelişmeleri bir daha gözden geçirmemiz gerektiğini gösteriyor. Aceleci olmayalım. Eğer belirsizlik varsa, ay ortasına kadar beklemede kalalım.

Saat 15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana işimizle alakalı konular üzerinde kişisel anlamda verdiğimiz kararları hatırlatıcı ve tekrar durumumuza bir daha bakmamızı sağlayıcıdır.

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, iş konularında hayalci davranmamak, ilişkimizi, iş ortaklığımızı ilgilendiren konularda da abartıya kaçmamak gerektiğini hatırlatıyor. Ben bilirim demek yerine, hangi seçenek benim için daha doğru olur demekte yarar var.

Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*