Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler saat 02:13 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyen Ay, iş hayatınızla ilgili konular üzerinde çalışmanın, dikkatle durmanın, sağlam olana yönelmenin doğru olacağını gösteriyor. Biraz yorulabilirsiniz. Her şeyi fazlaca ciddiye almanız gerekebilir. Bir türlü yerli yerine oturmayan durumlarla karşılaşırsanız bunları karamsar bir şekilde ele almayınız. Sözüne güvenilir insanlarla çalışmaya, işinizin takibini iyi yapmaya gayret gösteriniz.

Saat 07:51 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayallerinizi güçlendiricidir. Kişi misyonu gereği, kendine en uygun yolda ilerlemek için kendine söz verir. Yanlıştan uzak durması gerektiğini bilir. Saat 14:28 Ay-Uranüs zorlu görünümü, sürekli birilerini idare etmekten, anlayış göstermekten yorulursunuz. Engellerin, dayatmaların, kuralların sizi yolunuzdan döndürmesini kesinlikle müsaade etmezsiniz. Yolunuz evet uzun, ancak hedefinizden şaşmazsanız emin olunuz ki, her güçlüğün altından kalkabilirsiniz.

Saat 21:15 Ay-Pluto kavuşumu, kendinizle yüzleşmeniz anlamında etkilidir. Kişi bu etki altında bazen kendini dış dünyadan uzaklaştırır bazen de sanki her şey yolundaymış gibi davranabilir. Hayatın doğal süreçleri içinde yaşadığı olayları kuşkuyla inceler. Böyle hissettiğinizde kendinizden asla uzaklaşmayınız. Çünkü siz, pes etmeyecek kadar akıllı ve bir çıkış yolu bulacak kadar mantıklı kişilersiniz.

Hedefinize kolayca ulaşmanız için yolunuz aydınlık, Ömür boyu mutlu olmak için şansınız açık olsun. Huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*