Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler saat 04:03 Venüs-Satürn ve saat 09:18 Merkür-Satürn olumlu görünümü, işinizle alakalı ilerleme arzunuz, kariyer yaşantınızdaki özverili çalışmanız ve ideallerinizi derinlikli bir şekilde gözden geçirmeniz anlamında önem taşıyor. Temeli sağlam olmayan, güven hissi uyandırmayan ve bizi alışkanlıklarımızın esiri yapabilecek işler konusunda bilinçli düşünmeye çağırıyor. Kendinizi ve hedeflerinizi belirlemeden yeni bir şeye adım atmamanız lazım.

Saat 05:07 Venüs-Pluto, saat 06:55 Merkür-Venüs kavuşumu, saat 10:25 Merkür-Pluto arasındaki görünümler, Merkür gerilemesi nedeniyle, yeni bir karar vermeden önce, mevcut durumu iyice gözden geçirmemiz gerektiğini gösteriyor. Bu iki görünüm, bilinçaltımızdaki birikmiş olan pürüzleri temizleyici ve bize ruhsal anlamda kuvvet kazandırıcıdır. Bu sayede, iş hayatımız, çıkarlarımız, ilişkilerimizle ilgili meselelere derinlemesine bakabilir, durumumuzu gözden geçirebiliriz. Saat 23:14-8 Mart saat 05:02 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Tüm burçlar kendi yorumlarında sözü edilen konular üzerinde 28 ve 29 Mart tarihine kadar çok iyi düşünmelidirler. O tarihlerdeki enerjiler, yeni değişimleri işaret edici ve bugünkü durumları farklı bir açıdan ele almamızı sağlayıcıdır. Onun için lütfen bugünlerde endişelenmek, ah vah etmek VEYAHUT aceleci kararlar almak yerine,,,aklı başında hareket etmekte, detayları gözden kaçırmamakta,,, gözlemde bulunmakta, incelemekte yarar var.

İnsan kendini yalnız sanır çoğu zaman
Zanneder ki, sahipsizdir, öylesine yaşar
Ve bir gün toprak olup gidecektir dünyadan…
Ancak bilmez ki, bu devranı Yaradan,
İnsana yakındır şah damarından
Bazen biz farkında bile olmadan
Mucizeler hazırlanır lehimize olan
Biraz sabırlı ol ey İnsan
Yaralar sarılır,,,,,çekilenler unutulur
Yeniden doğmuş gibi olursun o an…….iremSU.

Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*