Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler cumartesi gününe saat 07:08 itibariyle etkili olacak Ay-Uranüs olumlu görünümüyle adım atıyoruz. Bu enerji, sizi özgür düşünmeye, hareket etmeye yöneltir. Değişik bir şeyler yapabilmeniz için heveslendirir. Sosyal anlamda aktif kıldığı gibi, umutla güne başlamanızda bir hayli olumludur.

Saat 07:50 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, günün olumlu ikinci enerjisidir. Öyle boş boş oturmaktan hoşlanmazsınız. Dışarı çıkıp arkadaşlarınızla beraber olmak, meraklı olduğunuz konularda bilgi toplamak, yenilikleri keşfetmek istersiniz.

Saat 12:26 Ay-Venüs kavuşumu farklı bir sevgi anlayışının, arzusunun işaretçisidir. Kişi sıradan olana değil, ilginç ve hakikaten heveslendirici olana yönelir. İlişkilerinde kaygılanmak değil, aktif olmak ister. Sorunlarla uğraşmak yerine, sorunsuz olanı tercih eder.

Saat 14:08 Merkür-Jüpiter görünümü, bizi geriye değil, ileriye götürecek, güven duygumuzu yükseltecek, yeni bir pencereden hayata bakmamızı sağlayacak gelişmelere açık olduğumuzu gösteriyor. Ancak bilirsiniz. Fırsatlar çoğu zaman ayağımıza gelmez. Bizim de gözümüzü dört açarak yeteneklerimizi gerek iş gerekse her alanda akıllıca gözden geçirmemiz gerekiyor. Yerimizde saymak istemiyorsak, büyümenin, gelişmenin yollarını aramamız lazım.

Saat 16:13 Ay-Satürn mücadeleci görünüm etkisi altında, bir çok meselenin bizi yorduğunu, üstümüzdeki yükü ağırlaştırdığını hissedebiliriz. Bunların başında mesleki konular ve ilişkimiz geliyor. Akşama doğru bunlar üzerimizde baskı yaratabilir. Mecburen düşünmek zorunda kalabiliriz.

Keyifli, yüzümüzü güldüren hoş sürprizlerle dolu bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle …

irem SU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*