Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

İkizler yeni haftamız saat 03:29 Ay-Neptün kavuşumuyla başlamakta. Hayatın güzelliğini, anlam ve önemini ruhsal anlamda hissediyoruz. Engin duygularımız, koruyucu ve olumlu bir duygusal hassasiyet içinde birbiriyle harmanlanıyor. Böylesi bir görünüm güçlü bir sinerjinin ruhumuzda oluşması anlamına gelir ki, hakikaten son derece rahatlatıcıdır. Ancak birazdan açıklayacağım Venüs-Satürn görünümü çok önemli. Şimdi birlikte onu ele alalım.

Saat 08:42 Venüs-Satürn zorlayıcı görünümü çalışma hayatındaki yoğunluk düşündürücü. Bir yandan görüşmeler diğer yandan kurulan bağlantılar sizi yorabilir. Çok disiplinli ve acele etmeden çalışmanız gerekir. Yenilikleri uygulamak kolay olmayabilir. Bir iş veya ilişki hakkında karar vermeniz, bu kararı uygulamanız kolay olmayabilir. Eğer bir değişiklik istiyorsanız, bunun alt yapısının mutlaka sağlam olması gerekir. Onun için, sabırlı olmanızda yarar var. Bir proje üzerinde çalışmaya başladıysanız, Temmuz ayına kadar bir hayli yoğun olacaksınız demektir.

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, kendinizi geliştirmeniz, mesleki yaşamınızı önemsemeniz gerektiğini gösteriyor. Eğer kişisel isteklerinizle, dış dünyanın gerekleri arasındaki ayrımı bilmezseniz boşuna zaman kaybetmiş olabilirsiniz. Saat 17:41 Ay-Pluto görünümü maddi ve manevi değerlerimizi korumak, çıkarlarınızın farkında olarak yaşamak istediğimizi, kafamıza koyduğumuzu yapmaktan vazgeçmeyeceğimizi anlıyoruz. Çünkü güçlü olmanın insanı her türlü kötülükten koruyacağını düşünebiliriz. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşumu mesleki konularda ve sorumluluklarınızla başa çıkma anlamında, dayanıklılık gücünüzü bir miktar düşürebilir. Hızlı ve aktif hareket etmek isteyen İkizler, bu enerji altında motivasyon sıkıntısı çekebilirler. Yanılmamak için işimize gücümüze önem vermek, yanıltmamak için ilişkilerimizde dikkatli olmak gerekir.

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Dilediğimiz biçimde kendimizi ifade edemediğimizi düşünürüz. Dikkatli olmak, bilinçli hareket etmek ve neyin üzerinde ilerlediğimizin farkında olmak lazımdır. Ani kararlar veya fazlasıyla iyi niyetli düşünmek, hislerimiz doğrultusunda kararlar vermek bizi zorlayabilir. Yenilik içeren kararlarımızı gözden geçirmek faydalıdır. Duyguların esiri olduğunuz zaman, gözünüzün önündeki hakikati görmeniz zor olur. Bu durum tabii ki yanlış bir saptamada bulunmanıza yol açabilir.

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

irem SU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*