Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler yeni günümüz saat 08:00 Merkür-Pluto görünümüyle başlıyor. Ay tüm gün boşlukta. Bu nedenle yeni bir uygulamada bulunmamız pek mümkün değil. Rutin işlerimizi sürdüreceğiz. Bu görünüm genel anlamıyla bilinçaltımızdaki birikmiş olan pürüzleri temizleyen ve bize ruhsal bir bütünlük duygusu kazandıran bir etki. Bu sayede, iş hayatımız, çıkarlarımız, ilişkilerimizle ilgili meselelere bir daha derinlemesine bakmamızda yarar var.

Saat 21:16 Merkür-Satürn olumlu görünümü, işinizle alakalı ilerleme arzunuz, kariyer yaşantınızdaki özverili çalışmanız ve ideallerinizi derinlikli bir şekilde gözden geçirmeniz anlamında kuvvet sağlıyor. Temeli sağlam olmayan, güven hissi uyandırmayan ve bizi alışkanlıklarımızın esiri yapabilecek işler konusunda bilinçli düşünmeye çağırıyor. Kendinizi ve hedeflerinizi belirlemeden yeni bir şeye adım atmamanız lazım. Kaldı ki, Ay tüm gün boşlukta olduğu için, bize düşen her durumu sağlamlık ilkesi çerçevesinde ele almak olmalıdır. Alttaki paragrafı mutlaka okumanızda yarar var.

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT:

Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto arasındaki destekleyici görünümlerin ilki bugün gerçekleşecek..Ancak, aynı görünümler 7 Mart, 28 ve 29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak(merkür geri hareketi nedeniyle)

Demek ki,

Bugün karşılaştığımız durumlar,,,,bugün üzerinde düşündüklerimiz,,,bugün tamamdır dediklerimiz,,,,bugün adım attıklarımız,,,,,,belki kafamızı bulandıranlar,,belki de cevapsız kalan sorular 28 Şubat tarihinde VEnüs ve Neptünün güçlendirici ışığı altında olumlu yönde gelişebilir…..olmayan, gerçekleşmeyen, bir türlü şifaya kavuşmayanlar,,,,7 Mart tarihinde tekrar düşünmemizi, ,,tekrar bakmamızı, tekrar değerlendirmemizi sağlar….28 ve 29 Mart tarihinde ise, karşımıza çıkacak fırsatlar, aktif enerjiler,,,olmayanı geride bırakma, olana yelken açma anlamında bizi harekete geçirir….

Hayırlar ola diyelim…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*