Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler Koç burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında Çarşamba günümüz başlayacak. Bu enerji sizin gibi aktif kişiler için gayet olumludur. İletişim, hareketlilik, hızlılık gücünüzü bulunduğunuz ortamda, yaptığınız işlerle ortaya koyabilirsiniz. Bir yerde haksızlık mı var. Hemen müdahalede bulunur, savaşırsınız. Herkesin sizin gibi bir dosta, arkadaşa ihtiyacı olduğunu düşünürsünüz. Sizi aktif olarak her yerde görebiliriz.

Saat 15:05 Ay-Uranüs kavuşumu aktif bir hareketliliğin göstergesidir. Özgürce, dilediğiniz şekilde fikirlerinizi öne sürebilirsiniz. Eskiye bağımlı kalmak yerine, yeniye yer açmak için sabırsızlanırsınız. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ancak bazı kişilerle görüş ayrılığınız nedeniyle bağlantınızı kesebilirsiniz.

Saat 16:00 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, hareketliliğin, hevesliliğin, coşkunluğun işaretçisidir. Fikirlerinizi abartılı şekilde ifade edebilirsiniz. Sorunlarla uğraşacak pek haliniz yoktur. Bu saatleri neşeli bir şekilde geçirmeyi tercih edersiniz.

Saat 23:34 Ay-Pluto görünümü, özellikle ortaklaşa yürütülen işlerde problemlere yol açabilir. Birileri üzerinizde hakimiyet kurmaya, kendi isteklerini dayatmaya çalışabilirler. Aslında sezgileriniz sizi gayet iyi koruyucudur. Her ne olursa olsun akıllıca hareket ediniz ve çıkarlarınızı düşünmeyi ihmal etmeyiniz.

Beklentileriniz doğrultusunda güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*