Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler Cuma gününe, saat 05:35-12:07 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyoruz. Temkinli hareket etmeye, işlerimizi toparlamaya, tamamlanmaya çalışalım. B bu saat dilimi içinde yeni bir gelişme ile karşılaşırsanız ve karar vermeniz gerekiyorsa, aceleye getirmeyin. İyice inceleyin. Rutin işlerinize ağırlık verin ve incelemeden etmeden hiçbir şeye adım atmayın.

Saat 12:07 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, iç dünyamızın derinliklerinde dünyevi zevklere düşkünlüğümüz artarken, rahatınızı bozmadan günü geçirme arzunuzun da yoğunlaşacağını söyleyebiliriz. Arınmak, rahatlamak, güzellikleri yaşamak günlük aktivite içinde öne çıkarken, geleceğe güvenle bakma arzunuz da o denli yüksek olabilir. Eldekini çoğaltmak ve duygusal konularda sağlam olarak yere basmak için gayet dikkatli davranmalısınız.

Saat 17:12 Ay-Neptün olumlu görünümü, iç dünyanızdaki güvenlik hissinizi kuvvetlendirici ve ne yönde ilerlemek istediğinizi kafanızın içinde oturtmanızda yardımcıdır. Sizi çelişkilerden kurtarır. Boş ümitler yerine, doğru ve sağlam adımlar atabilmenin ne kadar önemli olduğunu hissettirir.

Saat 20:17 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, hem iş hayatınız hem kişisel kararlarınızın hem sorumluluklarınızın hem de yaşadığınız bir takım problemlerin ciddi anlamda ve sağlamlık ilkesi altında gözden geçirilmesi gerekiyor. Kafanızı karıştıran, hatta karar vermenizin önüne geçen her ne varsa bunların mutlaka ele alınması şart. Ne kadar güvendeyim, nelerin ayıklanıp temizlenmesi gerekiyor sorularına cevap bulmanızda yardımcı olan bu görünüm, yapılacak tespitlerin Mart ortasında bir hayli işinize yarayacağınızı ve yeni bir yola girmenizde faydalı olacağını gösteriyor.

Gününüz arzuladığınız gibi güzellikler içinde geçsin. Huzur yanınızdan hiç eksik olmasın. Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*