Son Haberler
Anasayfa / Güzellik Ve Bakım / Kadınların kırışıklarına botoks mucizesi

Kadınların kırışıklarına botoks mucizesi

Kırışıklık bayanların kendilerinde bulunmasını istemediği bir yaşlanma belirtisidir. Bu sorun sebebiyle senelerdir, kadınlar çeşitli cerrahi yöntemler ile acı çekmeye mahkûm edilmiş durumdaydı. Fakat botoks uygulaması sayesinde bu mahkûmiyetlerinden kurtuldular.

Botoks dünyamızda kadınlar tarafından en çok tercih edilen estetik uygulaması haline gelen bir yöntemdir. Hem maliyeti, hem hızlı sonuç vermesi, hem de uygulama sırasında daha az acı hissedildiği için bu kadar popüler olmuştur.

Bu uygulama sırasında kırışıklık, buna neden olan kasın, hareketsiz hale getirilmesi ile yok edilmektedir. Botoks ile anında sonuç alınır. Özellikle göz ve alın çevresinde ki kırışıklıklar için kullanılmaktadır. Bunun dışında dudak çevresi ve yanaklarda da kullanılabilir. Uygulama sırasında kırışıklık olan bölgeye enjeksiyon uygulanır. Uygulama yapılırken yapan kişinin uzmanlığı, yapılan ortam ile kullanılan malzemelerin hijyeni çok önemlidir. Botoks uygulatmak isteyen kadınların buna önem göstermesi tavsiye edilir.

Kadinlaralemi.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*