Son Haberler
Anasayfa / Güzellik Ve Bakım / Kapatıcı kullanma teknikleri burada

Kapatıcı kullanma teknikleri burada

Yüz kusurlarınızın saklayan, porselen gibi bir cilde sahip olmak için saniyede etki yapan, bunların yanı sıra yorgunluktan oluşan göz altı torbaları için ve göz altı morlukları için çare olan, cildinizde ki tüm lekeleri ve kusurları örten, kusursuz bir makyaj için başrollerden birini üstlenen kapatıcılar nasıl kullanılır, diye merak edenler; işte size kapatıcı kullanma teknikleri hakkında bilgiler! Mükemmel görünmek için, cilt lekelerinizden arınmak ve güzelliğinizi gözler önüne sererek, yüzünüzü ön plana çıkartmak için aşağıda ki kapatıcı kullanım önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.

1. Fırçayı sivilcenizin tam orasına yerleştirin ve sonra hafifçe döndürün. Kapatıcıyı sivilcenizin üzerine tamamen yayana kadar bu işlemi tekrarlayın.

2. Sivilcenizin üzerine sürdüğünüz kapatıcıyı parmak ucunuzla sivilcenşzin çevresine dağıtın ve o bölgedeki renk farkını yok edin.

3. Sonraki adım olarak her zaman yaptığınız gibi fondöteninizi tüm yüzünüze eşit miktarda dağıtın. Dengeli görünüm için bu önemlidir.

4. Son olarak, parmak ucunuzu şeffaf pudranın içine değdirin ve ürünü parmağınızla sivilcenize dairesel hareketlerle yedirin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*