Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar, Boğa burcunda ilerlemesi devam eden Ay, saat 04:58 Chiron, saat 09:20 Pluto ve ardından saat 10:13 de Mars ile olumlu görünümler yapacak. Cumartesi gününe huzur, güvenlik verici etkiler altında başlıyoruz. Kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında önemli bulduğunuz tüm güzelliklerin hissedilmesi, değerinin bilinmesi ve içinde bulunduğunuz durumların yeniden yapılandırılması adına verimli bir gündür. Her Ay-Boğa burcu geçiş günlerinde hem maddi-manevi hem de çalışma hayatı, sağlık ve verimlilik yönünde kendimizi gözden geçiririz. Yarar-zarar hesabı yaparak daha iyi adımlar atabilmeyi istiyoruz.

Saat 18:14 Mars-Satürn olumlu görünümü, astrolojik olarak kolaylaştırıcı etkisinin yanında dikkate değer noktalar da taşıyor. Bizim başkalarıyla bağlantılı maddi alışverişlerimizde hesabımızı çok iyi yapmamız ve akıllıca durumları gözden geçirmemiz gerekiyor. Yani, işi şansa bırakmamak lazım. Eğer bu söylediğim tarzda bir durumunuz yoksa, o zaman sorun yok demektir. Ancak bazılarınız, başkalarına bağımlı ve onların himayesine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bu yüzden de bir çok problem yaşarsınız. Ya, payınızı vermezler veya verdikleri desteği çekmeye kalkarlar, başınıza kakabilirler. Bizim burada dikkat edeceğimiz nokta, hem çıkarlarımızın farkında olmak hem de sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmek olsun.

Not: Merkür Geri hareket tarihinin bir hafta öncesi ve geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası Gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar dikkate alınması gerekir. Etki süresi dahilindedir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat, bitişi 24 Mart tarihidir. Bugün fırsat bulduğunuzda Şubat aylık yorumunuzdaki Merkür-Balık burcu geri hareket bölümünü mutlaka gözden geçiriniz.

Cumartesi gününüz, arzu ettiğiniz şekilde olumlu ve huzurlu geçsin. Mutlu ve keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*