Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar saat 12:44 olana dek Ay-boşluk etkisi altındayız. Düşündüğünüz yenilik veya uygulamaları tekrar gözden geçirmenizde fayda vardır. Özel ve iş hayatınızla ilgi bir değişim düşünüyorsanız öncelikle kafanızın içinde ne istediğinizi tam olarak belirlemeniz gerekir. Ayrıca önünüzü tam olarak görmeden ani kararlar vermemelisiniz. Tabii ki anlamsız bir rolde sıkışıp kalın demiyorum ancak bir meçhule doğru yol almanın, nasılsa iyi bir şeyler olur diyerek ilerlemenin de anlamı olmadığını biliniz.

saat 12:44 itibariyle Yengeç burcunda seyrine başlayan Ay, iç dünyanızın derinliklerindeki huzur olgusunu öne çıkarır. Evet belki sizin gibi aktif kişiler için, yavaşlatıcı olabilir. Ancak duygularımızla birebir temas sağlayan bu enerji, ne kadar güven içinde yaşadığımızı sorgulamamızı ve buna göre gözden geçirmelerde bulunmamızda rehberimiz olur. Kiminle yakın temas içindeysek, bu ister anne-babanız, ister eşiniz-sevgiliniz, isterse yavrunuz olsun farketmez, birbirinize destek olmanız, sorunlara ortak bir şekilde çözüm bulmaya çalışmanız, aşırı duygusal tepkilerden uzak, başkalarını kontrol etmeye kalkışmadan günün kalanını değerlendirmemiz gayet faydalıdır.

Saat 17:03 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm hem kendinizle olan temasınızı yükseltici hem de inançla ilerlemenizi sağlayıcıdır. Kişi sahip olduğu her şeyin kıymetini iyi bilir ve korumaya çalışır. Eğer sorunları varsa, bunları bir şekilde çözüme kavuşturacağından kuşku duymamalıdır. Saat 18:23 Ay-Neptün olumlu görünümü, gerçeklerin can acıtıcı hatta huzursuz kılıcı olan yönleri yerine, kendimizi teskin edebileceğimiz bir dünyaya olan özlemimizi işaret eder. İnsan huzur bulduğu alanlara çekilir. Bu yuvasıdır, ailesidir veya sevdiğidir. Orada dinlenmek, şifalanmak ister.

Sevdiklerimizi koruyalım ve sahip olduklarımızın kıymetini bilelim. Her şey gönlünüzce olsun. Huzurlu bir gün geçirebilmemiz dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*