Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar, Merkür gezegeni, 23 Şubat saat 11:41-17 Mart saat 22:03 arasında Balık burcunda geri hareketini sürdürecektir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat tarihinden itibaren şöyle iç dünyamızın derinliklerine dalarak olana bitene bakmamızda yarar var. Halledemedikleriniz sizi yormasın. Her durumun öğrettiği bir ders, bir tecrübe ve mutlaka bir çıkış yolu vardır. Yeter ki, dağılmayınız ve sakin bir biçimde durduğunuz noktayı, yapılması gerekenleri bilinçli bir şekilde ele alınız. Bu süreç meditasyon, zikir ve ritüeller için gayet yararlıdır. Kişi zihinsel olarak kendini arındırır, toparlar ve dışarıdan içe bakar. İçe bakmak ne demektir? Kendinle başbaşa kalıp, muhasebede bulunmak halidir.

Kişi eksiğini görür. Düşüncelerini, hayata bakış açısını gözden geçirir. Gerçekleri önemser. Ben bu yıl ki geri hareket dönemini çok da zorlayıcı bulmuyorum. Çünkü 26 Şubat tarihinde Venüs Balık burcunda seyrine başladığında, geçmişe dair konular üzerinde ve geleceğe ait meselelerde ilahi sevginin gücünü üstünüzde hissetmenizi sağlar. Evrensel sevgiyle bütünleşmenizde huzur bulmanızda yardımcı olur. Onun için bu geri hareketi gözünüzde büyütmeyin. Tedbiri elden bırakmayın. Olur da bazı durumlara müdahalede bulunamıyorsanız, bu durumun size ne öğrettiğine bakın. Siz kendinizle, iç sesinizle barışık olun kafidir. Not: Geri hareket tarihinin bir hafta öncesi ve geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası Gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar dikkate alınması gerekir. Etki süresi dahilindedir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat, bitişi 24 Mart tarihidir.

Merkür geri hareket döneminin iç gözleminizi güçlü kılmasını diliyorum. Güzel yüreğiniz her zaman mutlu olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*