Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar 26 Şubat saat 04:03-22 Mart saat 05:15 tarihleri arasında Balık burcunda ilerleyecek Venüs döneminin astrolojik ifadesinde sınırsızlık özlemi vardır. Sınırsızlık özleminden kastım, hayatın size dayattığı, mecbur bıraktığı, uymanız için zorladığı sıkıntı verici her şeyden bir müddetliğine uzak durmak arzusudur. Kişi bu enerji altında öyle bir dünya hayal eder ki, bu dünyada, kavga, tartışma, huzursuzluk, problemlere yer yoktur. Bilakis, yaşamı kolaylaştırıcı olana yer verilir. Venüs ilişki ve maddi-manevi kazanç evinizin yöneticisi olduğu için, parasal konularda tabii ki dikkatli olmamızda yarar vardır. En azından, bizi birilerinin üzmemesi, zor duruma düşürmemesi için. Eğer ilişkinizde mutlu iseniz Venüs bu dönemde romantizmin doruklarında gezinmenizi sağlar. İlişkide sorunlar varsa, ancak aşıksanız, problemleri görmezden gelebilirsiniz.

Düzelir, halledilir diye bakarsınız olan bitene. Hayatınızda biri yoksa, niyet eşittir kısmet diyerek tüm içtenliğimizle sığınırsınız büyük bir güce ve ona niyazda bulunursunuz. Bu enerji, yüreğinizin kıyılarına demir attığınız huzur bulmak adına ne varsa yapmaya çalıştığınız süreç anlamına gelir. Kimileri aşkın derin gizlerinde, romantizmin doruklarında gezinmeyi tercih ederken, bazıları yeteneklerini bir sanat eserine dönüştürebilir. Bir çoğunuz inancınızı kaybetmeden her şeyin güzel olacağına dair düşünerek hayata tutunabilir. Genel ifadesini özetlemeye çalıştığım bu dönemi Venüs görünümlerine göre incelediğimizde süreci anlamamız mümkün olur.

Venüs-Balık burcu geçişinin Şubat ayında tek bir görünümü var. 28 Şubat tarihindeki Neptün ile kavuşumunu. Bu kavuşumu gayet olumlu buluyorum. Çünkü Balık burcunda yücelen Venüs ile yönettiği burçta olan Neptünün el ele vermesi, susamış topraklara yağmurun bereketli bir şekilde yağması gibi, sıkıntılı gönlünüzü rahatlatıcı, inancınızı güçlendirici ve kendinizi sevilmeye değer bulmanızı sağlayıcıdır. Venüs-Balık burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri: 4, 5, 7, 14 Mart. 4 Mart

Güneşinin ışıkları aydınlatsın yüreğimizi
Yarın yeni bir gün silecektir kederlerimizi
Bu Güneşin altında doğan biz insanlar
El ele vererek,, büyütebiliriz sevgiyi…….iremSU

El ele, can cana, her güzellik bizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*