Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz saat 15:02 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Bazı kişiler canınızı sıkabilirler. Ancak bunu kafanıza takmayın. Boşluk etkisi altında olur böyle şeyler. Siz kafanızın içinde aksaklık yaratan durumları şöyle bir sakince ele alın. Canınızı sıkan bir şey olursa, halledilecek ufak bir problemse halledin. Baktınız ki, epeyce önemli üç dört gün sonra bir daha ele alın. İş, sağlık, ilişki meselelerinde acele etmeyin.

Saat 15:02 Ay-Terazi burcunda seyrine başladığında, sevgi dolu paylaşımlar içinde çevrenizle irtibatta bulunmak istersiniz. Takdir edilmek ve dikkatleri üzerinize çekmek isteğiniz oldukça yüksektir. Günü kendi akışı içinde hoş bir şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Geçirdiğiniz zamanın kalitesi ve birlikte olduğunuz insanların ılımlı, huzur dolu tavırları sizin için son derece önemlidir. Tadınızı kaçıracak herhangi bir şeye müsaade etmeniz mümkün değildir.

Saat 21:17 Güneş-Chiron kavuşumunda ders şudur. İnsan hayatın anlamını idrak etmeyi öğrenmeli, yaşanılan acı tecrübelerin kendisine kattığı derslerin farkında olmalı ve her şeye rağmen kendi yaralarını sarabilecek güce sahip olduğunu bilmelidir. Bu kavuşum Chiron etkisini tümüyle öne çıkarır. Öncelikle bilinçaltınızda sizi rahatsız eden, üzen pek çok acı deneyimin sizin hayatınızdaki anlamını çözümlemenizi, bunlarla yüzleşmenizi sağlayıcıdır. Bu ister bir aşk yarası, ister bir sağlık problemi, gizli bir ilişki, sır veya geçmişte yaşanmış travmatik bir olay fark etmez. Burada önemli olan, sanki hiç düzelmeyecek ve tedavisi mümkün değilmiş gibi duran problemlerinizle yüzleşme cesaretinizdir. Onları kabullendiğiniz zaman derman bulmanız da kolaylaşır. Bu kavuşum yaranıza parmak basarak, nereyi tedavi etmeniz ve ona merhem bulmanızı sağlayabilir. Unutmayalım ki, reddettiğimiz, bastırdığımız her şey, başka bir şekilde hayatımız üzerinde etkili olmayı sürdürür. Bütün bunlardan kurtulmanın yolu, onları inkar etmek yerine kabul edecek kadar cesur davranmakla mümkündür.

Çiçekle yaprak arasındaki mesafeden daha fazla uzak durma ne olur bana. Çünkü sen yoksan ben yarımım. Sen yanımda olunca tamamlanırım……iremSU

Her dem sevdiklerimizle birlikte yan yana olmamız dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*