Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar saat 10:37 olana dek hem kişisel hem de profesyonel anlamda ilişki meseleleri üzerinde duracağız. Evliliğimiz-iş ortaklarımız ve ilişkimiz. Bu konularda doğal olarak hassasiyet gösterebiliriz. Bize karşı uyumlu ve dengeli davranılmasını bekleriz. Tatsızlık yaşanması halinde tepkimizi koyabiliriz.

Saat 03:11 Ay-Uranüs karşıtlığında, karşımızdaki kişi sevgilimiz, iş ortağımız veya kim olursa olsun, genel olarak kendilerine dönük düşünmekten yanadır, kısıtlanmaya gelemez. Doğal olarak biz de bu insanlara karşı belli bir mesafe koyma ihtiyacı duyabiliriz. Onlar da bunu doğal sayarlar. Zaten ister istemez böyle bir durum oluşur. Saat 10:37 1 Mart saat 19:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İkili ilişkiler, rekabet veya başkalarının bize olan yaklaşımları, onlarla olan temasımız önemli hale gelecektir. Bu süre içinde ortaklaşa konularda dengeyi muhafaza etmekte yarar vardır.

Saat 15:37 Venüs-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu kavuşumu gayet olumlu buluyorum. Çünkü Balık burcunda yücelen Venüs ile yönettiği burçta olan Neptünün el ele vermesi, susamış topraklara yağmurun bereketli bir şekilde yağması gibi, sıkıntılı gönlünüzü rahatlatıcı, inancınızı güçlendirici ve kendinizi sevilmeye değer bulmanızı sağlayıcıdır.

Hayat bir devran içinde devran olan yine insan….iremSU

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*