Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar, saat 19:34 olana dek Ay-boşluk etkisi altındayız. İkili ilişkiler, rekabet veya başkalarının bize olan yaklaşımları, onlarla olan temasımız önemli hale gelecektir. Bu süre içinde ortaklaşa konularda dengeyi muhafaza etmekte yarar vardır.

Saat 15:38 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, kendinizi korumak amaçlı davrandığınızı gösteriyor. Bunun nedeni sizi rahatsız edebilecek kişi ve durumlardan uzak kalmak içindir. İnsan hani çoğu zaman ideallerini gerçekleştirmek için, dış dünyanın tuhaf hallerine veya bazı kişilere karşı belli bir mesafe koyma zorunluluğu duyar ya, işte bu görünüm gücünüzü zayıflatabilecek, sizi yorabilecek her şeye karşı belli bir mesafe koyabilmenizde yardımcıdır. Böylece hem huzurunuz kaçmaz hem de asıl yapmanız gereken işlere zaman ayırmış olursunuz. Bu açıdan bakarsak bu görünüm gayet faydalıdır.

Saat 19:34 Ay-Akrep burcunda seyrine başladığında tek başınıza bir şeyleri kotarmak, halletmek isteseniz de başkalarıyla temasınızı güçlü kılmak durumundasınız. Maddi ve manevi anlamda birilerine uymak zorunluluğu sizi kimi zaman rahatsız etse de, bunun size kazandırabileceği ne gibi yararları düşünürseniz herhangi bir gerilim yaşanmamış olur.

Saat 22:31 Güneş-Satürn görünümü, Satürn geri hareketi nedeniyle hem ilişkinizi hem bağımlılıklarınızı tekrar bilinçli bir şekilde gözden geçirmeniz gerektiğinin işaretçisi. Bazen kopmak zordur ancak ayrılık da çözüm değildir. Ancak duygularımızı kontrol etmek, bilinçli bir şekilde ele almak gerekir. Bu maddi alışverişlerde de geçerlidir. Birilerine endeksli yaşıyorsak ve böyle yaşamaktan pek memnun değilsek gerçekçi olmamızda yarar var. Eğer birileri bize bağımlı yaşıyorsa ve bu durum bizi zorluyorsa oturup neler yapmamız gerektiğini ele alalım.

Not: Mart aylık yorumlarınızı Cuma akşamı yayınlayacağım. Bilginiz olsun isterim.

Evinizde HUZUR,,,gönlünüzde MUTLULUK,dilinizde TAT BİR GÜN DEĞİL,,,BİR ÖMÜR BAKİ OLSUN Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*