Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar Cuma günümüz saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Adım atmayı düşündüğünüz girişim veya yapılması gereken önemli işler üzerinde aktif hareket zor olduğu gibi, ağırlaştırıcı etkiler söz konusudur. Bu durum keyifsizlik yaratabilir. Bu geçici zaman içinde güven duygunuzu ayakta tutunuz. Yeni işlerinizi beklemeye alınız. Bu saatlerde eksiklerinizi tamamlamak, rutin işlerinizle uğraşmak gayet yararlıdır. Etrafınızdaki insanlarla iletişim kurmanız zorlaşabilir. Genç kardeşlerimiz aile büyükleriyle, çalışma hayatında olanlar patronlarıyla, evde yaşayanlar aileleriyle iletişim kurmakta zorlanabilirler. Eğer bütünlük ve uyum duygunuzu kaybetmezseniz, boşluktaki Ay etkisi büyük bir sorun yaratmaz.

Saat 19:57 itibariyle Merkür-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Bu kavuşum boşluk saatleri dahilinde gerçekleşeceği için çalışma hayatımız, kişisel anlamdaki girişimlerimiz, sağlığımız gibi konular üzerinde hassasiyet artabilir. Çevremizle olan iletişimimiz biraz azalabilir. Daha çok içe yönelerek kendimizle baş başa kalmayı, değerlendirmede bulunmayı tercih edebiliriz. Bazen neden harekete geçemiyorum diye düşünürken, bazen de bir şey yapmak istemezsiniz. Eğer bir konu, kişi veya mesele üzerinde nasıl bir karar vermeniz ve nasıl ilerlemeniz gerektiğini bilemiyorsanız tedirgin olmayınız. Bu şartların henüz tam belli olmadığını, eksiklerin olabileceğini, gözlemde bulunmanın yararlı olacağını göstermektedir.

Saat 21:17 itibariyle Kova burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, Arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirici, akılcı, mantıklı bir şekilde durumunuzu gözden geçirmenizde etkilidir. Duygulara kapılmadan düşünmek mümkündür. Hoşlanmadığınız şeylere katlanmak zorunda değilsinizdir. Özgür hareket etmeyi, kararlar almayı tercih edersiniz.

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,
Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle …

irem SU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*