Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar cumartesi gününe, Ay-Akrep burcu seyri altında güne uyanıyoruz. Gün boyu etkili olacak Ayın tüm görünümleri, derinliklerimizle temasımızı sağlarken, iyi-kötü, doğru-yanlış, güzel-çirkin kavramlarına göre hareket etmenizi sağlayıcıdır. Doğal olarak hiç kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermezsiniz. Çıkarlarınızı ister istemez düşünür ve durumları ona göre değerlendirebilirsiniz.

Sizden hiç bir şeyin gizlenmesine, hele konu para-cinsellik ve ilişkimizi kapsıyorsa, hiç mi hiç hoşlanmazsınız. Çünkü böyle bir enerji altında duygularımız oldukça derin ve tutkularımız fazlasıyla yoğundur. İsteriz ki, sahip olduğumuz her şey bizim olsun ve bizden uzaklaşmasın. Bu nasıl olacaktır? Sevdiğimiz ne varsa onu abluka altına alarak. Gerekirse elimizde sımsıkı tutmaya çalışarak. Böyle hareket etmemizin bir başka nedeni, kaybetme korkumuzdur. Ya sevdiğimiz bir başkasıyla olursa, ya inandığımız her şey yalansa, ya güvendiğimiz dağlara kar yağarsa. İşte bütün bunları yaşamamak için görünen gerçeklerin ardındaki sırlara, bilinmezliklere ulaşmak isteriz.

Kaybetmek, sevdiğimiz her şeyden uzak durmak anlamına gelir bizim için. Bu ister özel, ister iş ortaklığı veya tamamen cinsel anlamdaki paylaşımları içersin fark etmez. -Benim olan benimdir cümlesini sık sık tekrarlayabiliriz.

Not: Mart aylık yorumlarınızı dün akşam aylık yorum köşemize ekledim. Hayırlı, huzurlu, bereketli bir ay geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*