Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar yeni haftamız yoğun enerjileri işaret ediyor. Bunları sırasıyla gözden geçirelim. Saat 04:42 Ay-Neptün görünümü, yenilikleri dikkatlice gözden geçirmenin önemli olduğunu gösteriyor. Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, yeni ve farklı olan deneyimlere hevesli bir şekilde katılmamızı veya açık olmamızı sağlıyor. Heyecanımız yüksek ve özgürce hareket etmekten yanayız. Farklı insanlar ve ortamlar dikkatimizi bir hayli çekebilir. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü, ilişkimizle ilgili konular üzerinde problemleri abartmamıza neden olabilir. Aslında ona bağlıyızdır. Bitmesini istemeyiz. Ancak bunu belli etmekten çekiniriz.

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, meydan okuyucu tarzda konuşmamıza, kararlar almamıza, bazen gereğinden fazla abartmamıza neden olabilir. Bazen ortada görünenlere göre karar veririz bazen de derinlikli düşünüp nedir ne değildir diye düşünürüz. Üstümüzde ağırlık oluşturan her şeyden, sorumluluklardan uzak dururuz. Benim tavsiyem bilmeden etmeden kararlar almamanızdır.

Saat 14:59 Güneş-Merkür kavuşumu geçtiğimiz 14 Şubat ve civarı günlerde odaklandığımız veya endişeli bir şekilde üzerinde durduğumuz konuları tekrar gözden geçirmemiz gerektiğini gösteriyor. Henüz bir şeyler tam olarak belli olmadığı için kaygılanıyoruz. Bu meseleler üzerinde iki hafta en geç ay sonuna kadar sabırlı olmak gerekiyor. 15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana ilişki veya yer değiştirme anlamında verilen kararları veya yaşanan gelişmeleri tekrar hatırlatıyor. Durumlara bir daha bakalım.

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, uzak ve yakın çevre, bilgilenme, yolculuk, değişim anlamındaki kararlarımızı gözden geçirmemizi sağlıyor. Yanlış değerlendirmelerde bulunmamak için, çok hızlı kararlar vermeyiniz. Eğer bir şeyler net değilse, beklemekte yarar var.

Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*