Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar, saat 04:03 Venüs-Satürn ve saat 09:18 Merkür-Satürn olumlu görünümü, gerek özel ilişki ve gerekse iş ortaklıklarında dengeli paylaşımlarda bulunmak, bir beraberlik nasıl olmalıdır sorularını kendinize ve durumunuza bakarak ciddiyetle gözden geçirmek yönünde önem taşıyor. Ne de olsa Merkür gerileme sürecindeyiz. Onun için adım atmayı düşündüğünüz konularda lütfen detaylı bir şekilde düşünmeden hayati kararlar vermeyiniz.

Saat 05:07 Venüs-Pluto, saat 06:55 Merkür-Venüs kavuşumu ve saat 10:25 Merkür-Pluto arasındaki görünümler, uygulamalarda bulunmamızın önüne geçse de, huzur ve emniyetin ne kadar kıymetli olgular olduğunu hatırlatıcıdır. Ne durumda olursanız olun, güven duygunuzu ayakta tutmamız, hayattan umudumuzu kesmememiz gerektiğini hatırlatır. Amacınız toplumdaki yerinizi belirginleştirmek ve güç kazanmak ise, şu aralar gerek iş hayatınız, gerek maddi ve manevi anlamdaki meseleler üzerinde aklı başında düşünmemizde yarar var. Saat 23:14-8 Mart saat 05:02 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Tüm burçlar kendi yorumlarında sözü edilen konular üzerinde 28 ve 29 Mart tarihine kadar çok iyi düşünmelidirler. O tarihlerdeki enerjiler, yeni değişimleri işaret edici ve bugünkü durumları farklı bir açıdan ele almamızı sağlayıcıdır. Onun için lütfen bugünlerde endişelenmek, ah vah etmek VEYAHUT aceleci kararlar almak yerine,,,aklı başında hareket etmekte, detayları gözden kaçırmamakta,,, gözlemde bulunmakta, incelemekte yarar var.

İnsan kendini yalnız sanır çoğu zaman
Zanneder ki, sahipsizdir, öylesine yaşar
Ve bir gün toprak olup gidecektir dünyadan…
Ancak bilmez ki, bu devranı Yaradan,
İnsana yakındır şah damarından
Bazen biz farkında bile olmadan
Mucizeler hazırlanır lehimize olan
Biraz sabırlı ol ey İnsan
Yaralar sarılır çekilenler unutulur
Yeniden doğmuş gibi olursun o an…….iremSU.

Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*