Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar saat 07:08 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle cumartesi günümüz başlıyor. Sosyalleşmenin aktif belirtisi olan bu enerji, yoğun geçen bir haftanın ardından sizi kucaklayıcıdır. Yeteneklerinizi, arkadaşça paylaşımlarınızı, başkalarıyla olan her türlü ilişkinizi aktif hale getirecek bu görünüm, hedefinize farklı ve sıra dışı yollarla varabilmenizi destekleyicidir.

Saat 07:50 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, hareketli bir günü işaret ediyor. Arkadaşlarımızla bir araya gelmek, hoşumuza giden bir şeyler satın almak, bir yerlere gitmek, değişik bir şeyler yapmak arzumuz ön planda.

Saat 12:26 Ay-Venüs kavuşumu, olumlu, canlandırıcı, heyecan verici olana yönelmemizi sağlıyor. Sözgelimi yeni birisiyle tanışmak, tanışmak gibi. İster özel ister sosyal anlamda olsun bu saatlerde canımızın istediği gibi hareket etmek istiyoruz.

Saat 14:08 Merkür-Jüpiter görünümü hayallerinizi, hedeflerinizi, arzularınızı gerçekleştirmek için kendinize güvenmeniz, inanmanız gerektiğini gösteriyor. Siz perde arkasında değil, bizzat önünde olmalısınız. Eğer buna engel olan durumlar varsa, bunları ele almak lazım. Eğer bilginiz yetersiz ise, öğrenmeye açık olunuz. Eğer tecrübeniz yoksa, ilgilendiğiniz alanla ilgili deneyim sahibi olunuz. Eğer kararsız kaldığınız bir durum varsa, biraz daha düşününüz. Cesaretiniz yoksa veya bir takım nedenlerle işler umduğunuz gibi yürümüyorsa kendinize zaman tanıyınız. Mart ortasında yöneticiniz Mars burcunuzda seyrine başladığında, amacınız her ne ise onu elde edebilecek gücünüz yükselecektir.

Saat 16:13 Ay-Satürn mücadeleci görünüm etkisi altında, gönlümüz ne kadar özgür olmak istese de, bir çok mesele üzerinde düşünüyoruz. Kimse farkında değil ama bir çok nokta kafamızı hayli kurcalıyor ve hayatın kolay olmadığını hatırlatıyor.

Keyifli, yüzümüzü güldüren hoş sürprizlerle dolu bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle …

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*