Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar yeni haftaya saat 03:29 Ay-Neptün kavuşumuyla başlamamız, ruhsal manada rahatlatıcı ve inancı güçlendiricidir. Evet bazılarımızı hayat şartları zorluyor olsa da, kişi kendi değerlerine sahip çıkarak ve olumlu düşünerek enerjisini güçlendirebilir.

Saat 08:42 Venüs-Satürn zorlu görünümü, başkalarıyla olan tüm ilişkilerimizde, çıkarlarımız söz konusu olduğunda çok dikkatli hareket etmeliyiz. Üzerinizde baskı oluşabilir. Borç ve alacak meselelerine gerçekçi bir şekilde eğilmenizde yarar var.

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, doğru bilgilenmenin, tarafsız bir şekilde düşünmenin önemini gösteriyor. Bir şeyi tam olarak anlamadan, dinlemeden harekete geçmemek her bildiğinizin doğru olduğunu sanmamak gerekiyor. Saat 17:41 Ay-Pluto görünümü, uzun vadeli düşünmenin işareti. Her konuda bu böyle. Bastığınız yeri, hem iş hem de özel hayatınızda bilmek istersiniz. Bu enerji bir çok açıdan güç aşılayıcıdır. Ancak merdivenleri tırmanırken yavaş ve emin adımlarla çıkmaya çalışmak gayet mantıklıdır. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşumu Balık burcunda gerçekleşecek. Gün boyu dağılmadan, gerçekçi düşünmeye özen gösterilmesini gerektirir. Etkilenmelere açık oluşunuz, çevrenizdeki kişilerin ruh hallerini bir sünger gibi kendinize çekmeniz, kimi zaman anlaşılmaz ve alıngan bir kişi gibi düşünmeniz mümkündür. Savaşmak yerine mücadeleden kaçınılması, kendinizi korumak yerine akışa teslim olunması gibi durumlar görülebilir.

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ay-Boşluk etkisi, ruh dünyamızı besleyici, hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Bizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir. Zayıf yönlerimizi açığa çıkarabilir. Maddi değerlere pek önem vermeyiz bu saatlerde. Daha çok desteklenmek, motive edilmek isteriz. Uzun boşluk hali, soyut çalışmalar, sanatsal uğraşılar, mistik faaliyetler, ritüeller için gayet uygundur. İnsanların bizi yargılamalarından hoşlanmayız. Kendinizle barışık olmak isteriz. Bu saatler arasında bazı meseleler duygusal olarak sizi zorlandığında şöyle geri çekilip hayata ve kendinize bir mola armağan ediniz. Çünkü hiçbir şey sizin iç huzurunuz kadar önemli değil.

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

irem SU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*