Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar tüm gün Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Boşluk süresi içinde saat 08:00 Merkür-Pluto olumlu görünümü gerçekleşecek. Boşluk hali, her türlü yeni uygulamada bulunmanın önüne geçse de, bu görünüm huzur ve emniyetin ne kadar kıymetli olgular olduğunu hatırlatıcı ve zihinsel anlamda besleyicidir. Ne durumda olursanız olun, güven duygunuzu ayakta tutmanın, hayattan umudunuzu kesmemenin gerektiğini hatırlatır. Amacınız toplumdaki yerinizi belirginleştirmek ve güç kazanmaktır. İç derinliklerinizle temasa geçtiğinizde yenilenir ve tazelenirsiniz. Ne kadar özel biri olduğunuzu düşünürsünüz.

Saat 21:16 Merkür-Satürn olumlu görünümü, ilişki ve ortaklıklarda dengeleri yerli yerine oturtmak, bir beraberlik nasıl olmalıdır sorusunu kendisine sorarak ilişkinizi ciddi manada gözden geçirmenizde yarar sağlıyor. Ay-boşlukta olduğu için, hem duygusal hem bağımlılıklarımız hem de menfaatlerimiz anlamında akıllı hareket etmemizde yarar var. Altta yer alan paragrafta da sözünü ettiğim gibi, bugün oluşan bu iki görünümün tekrarları var. Ve bu tekrarlar Mart ortası ve özellikle 28 ve 29 Mart tarihlerindeki yeniliklerin hayatımızda gayet etkili ve olumlu olacağını gösteriyor. Bekleyelim, görelim derim.

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT:

Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto arasındaki destekleyici görünümlerin ilki bugün gerçekleşecek..Ancak, aynı görünümler 7 Mart, 28 ve 29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak(merkür geri hareketi nedeniyle)

Demek ki,

Bugün karşılaştığımız durumlar,,,,bugün üzerinde düşündüklerimiz,,,bugün tamamdır dediklerimiz,,,,bugün adım attıklarımız,,,,,,belki kafamızı bulandıranlar,,belki de cevapsız kalan sorular 28 Şubat tarihinde VEnüs ve Neptünün güçlendirici ışığı altında olumlu yönde gelişebilir…..olmayan, gerçekleşmeyen, bir türlü şifaya kavuşmayanlar,,,,7 Mart tarihinde tekrar düşünmemizi, ,,tekrar bakmamızı, tekrar değerlendirmemizi sağlar….28 ve 29 Mart tarihinde ise, karşımıza çıkacak fırsatlar, aktif enerjiler,,,olmayanı geride bırakma, olana yelken açma anlamında bizi harekete geçirir…

Hayırlar ola diyelim…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*