Son Haberler

Koç

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar saat 05:35-12:07 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince herhangi bir işle ilgili sırf ne kadar cesur biri olduğunuzu göstermek adına bir eylemde bulunmayınız. Sonucundan emin olmadığınız bir adımı atmayınız. Oturup olan bitene bakmakta yarar var. Genelde boşluk sürecinde benim tavsiyem rutin işlerinizi yapmanız, keskin kararlardan kaçınmanız, gelişmeleri iyice gözlemlemenizdir. Kaldı ki boşluk etkisi burcunuz üzerinde oluşacağından daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Sözgelimi satın almalarda, kiralamalarda, sözleşmelerde, para alışverişlerinde, kişisel ilişkilerde beklemede kalmak lazım. Saat 12:07 sonrası sağlam kararlar verebilmenizde destekleyici enerjilere sahipsiniz.

Saat 12:07 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, sağlam ve kararlı bir şekilde bütçemizi gözden geçirebilir ne kadar güvende olduğumuzu, elimizdeki miktarın ihtiyaçlarımızı karşılamada yeterli olup olmadığını hesaplamaya çalışabiliriz. Ay-Boğa burcu geçişleri Koçlar için mali konularda genelde destekleyicidir. Ayrıca sakinleştirir, duygularınızı kuvvetlendirir.

Saat 17:12 Ay-Neptün olumlu görünümü, inandığınız bir yola adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir. Sevgi olgusu yüreğinizin içinde çiçeklenir.

Saat 20:17 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, sorumluluklarınızı size hatırlatıyor. Ancak bu hatırlatma, Mart ortasında yürürlüğe konulacak yeniliklerin derlenip toparlanması anlamında çok önemli. Kafanızın içinde neyi kurguluyor, hayal ediyor ve yapmak istiyorsanız bu görünüm sayesinde tekrar ele alabilirsiniz. Toplum içindeki konumunuzu önemsemeli, üzerinizdeki baskılardan kurtulmak için neler yapabileceğinizi düşünmelisiniz. Evet hayat tüm gücüyle üzerinize geliyor, sizi yavaşlatıyor hatta savaşmak yerine olanı olduğu haliyle kabullenmenize neden oluyor. Ancak dediğim gibi önümüzdeki ay ortasında hareketlenmeler başlayacak. Şimdiden oturup bizim de ne yapmak istediğimizi gözden geçirmemiz lazım. Gözden geçirme anlamında bu görünüm işinize yarayabilir.

Gününüz arzuladığınız gibi güzellikler içinde geçsin. Huzur yanınızdan hiç eksik olmasın. Can-ı yürekten sevgilerimle …

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*