Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar saat 05:35-12:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde bildik işlerimizi yapabilir, sorun yaratan meseleleri gözlem altına alabilir, hayatı genel olarak kendi akışı içinde değerlendirebiliriz. Karşımıza bir fırsat çıktığında olur yanıtı vermeyeceğiz veya yeni bir plan yapıp uygulamaya dökmeyeceğiz. Çok önemli ve hayati anlam taşıyan konular üzerinde iyice düşüneceğiz. İşte bunlara özen gösterirsek, boşluk sürecini olumlu yönde değerlendiririz.

Saat 12:07 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, evimiz ailemiz ve kişisel güvenliğimizi önemseyeceğiz. Şartlarımızı gözden geçireceğiz. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alacak. Saygınlık ve prestijin, para ve gücün farkında olarak hareket edeceğiz. Ailemiz nasıl bir arada tutabiliriz, nasıl güven içinde yaşayabiliriz, nasıl daha güçlü olabiliriz, evimizdeki huzuru sürekli kılabilmek için neler yapabiliriz sorularına cevap arayacağız.

Saat 17:12 Ay-Neptün olumlu görünümü, kendinizi rahat hissetmek arzunuzu işaret ederken, elden geldiğince tartışmalardan uzak duracağız. Evet belki bazı meseleler kafanızı kurcalayacak. Ancak bütün bunların üstesinden gelmenin yolu, iç huzurunuzu korumakla mümkündür. O yerinde olursa, her problemle başa çıkabiliriz.

Saat 20:17 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, Plutonun yıllardır vurguladığı hatta iki yıl önce yine aynı meseleler üzerinde derinlikli olarak düşünmenizi sağladığı fakat mali anlamda baskı yarattığı konuları önümüze getiriyor. Neden getiriyor ve neler yapmak lazım? öncelikle bu görünüm, hedefinizi, ne istediğinizi mutlaka tespit etmeniz gerektiğini söylüyor. İşte bu tespit için bugün olumlu bir gündesiniz. Yapmanız gereken uzun vadeli düşünmek, kararlı olmak, verdiğiniz her kararın ilerisi adına kalıcı olacağını bilerek önünüze iyi bakmaktır. Mali açıdan da, iş hayatı ve ilişki anlamında da durum bu. Geçici değil kalıcı olanı, günü birlik tatmin edeni değil, ömürlük olanı tercih etmelisiniz. Böylece Mart ortasında yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Gününüz arzuladığınız gibi güzellikler içinde geçsin. Huzur yanınızdan hiç eksik olmasın. Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*