Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar Ay-Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Cumartesi günümüzün ilk saatlerinde Ay, sırasıyla saat 04:58 Chiron, saat 09:20 Pluto ve saat 10:13 de Mars ile olumlu görünüm yapacak. Bütün bu enerjiler, yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların gündeme gelmesini sağlayıcıdır. Hayata bakış açımız çok önemli. Bazen en sevdiğimiz şeylerden vazgeçebiliyoruz. Kimi zaman da tutunuyoruz bir şeylere. Ailenizle alakalı konular üzerinde düşünmek, bütçemizle alakalı gözden geçirmelerde bulunmak, gereksiz kişi ve seslere kulaklarımızı kapatarak, kendi içimizle temasa geçmek yönünde etkili bir güne adım atıyorsunuz.

Saat 18:14 Mars-Satürn olumlu görünümü, rahatlatıcı, en azından üstünüzdeki baskıları bir parça azaltıcı bir enerjidir. İşinize dört elle sarılabilir, paranıza sahip çıkabilirsiniz. Bugün itibariyle Merkür gölgeli günleri başlayacak. Maddi konularda yavaşlayacağız, düşüneceğiz. Hesap yapmadan, rehavetle kararlar almayalım. İş hayatımızı önemseyelim. Gelirimizi önemseyelim. Ona göre iş tercihlerinde bulunalım. Ona göre yaşamımızı düzenleyelim.

Not: Merkür Geri hareket tarihinin bir hafta öncesi ve geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası Gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar dikkate alınması gerekir. Etki süresi dahilindedir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat, bitişi 24 Mart tarihidir. Bugün fırsat bulduğunuzda Şubat aylık yorumunuzdaki Merkür-Balık burcu geri hareket bölümünü mutlaka gözden geçiriniz.

Cumartesi gününüz, arzu ettiğiniz şekilde olumlu ve huzurlu geçsin. Mutlu ve keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*