Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

 

Sevgili Kovalar Salı günümüz Ay-İkizler burcu geçişiyle başlıyor. Saat 03:02 Ay-Mars, saat 13:39 Ay-Merkür görünümleri günün etkili iki enerjisi. Bir yanıyla aktif hareket etmek isterken diğer taraftan dağılmamak gerekiyor. Kafamız karışık olabileceğinden, mali konularda veya diğer meselelerde aklımızı başımıza toplamamızda yarar var. Özellikle bugün iki değişken burçlar arasındaki görünümler, çabuk sıkılmamıza bazen de fedakarca tutum izlememize yol açabilir.

 

Dağınık düşüncelerimiz, hızlı yön değiştirmelerimiz, duygularımızda yaşanan ikilem, gerçekleri çarpıtmamıza neden

olabilir. Bunları sadece biz yapmayız. Çevremizdeki insanlarda da bu türden haller görülür. Odaklanmak, bir meseleye eğilip üzerinde uzun saatler boyu düşünmek pek kolay değil. Durum böyle olunca insan ister istemez sıkılıyor. Ben derim ki, mali konularda, aşk hayatınızla ilgili meselelerde ve genel olarak her alanda güven olgusunu ön planda tutmaktır. Saat 20:47-20 Ocak saat 12:44 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.

 

Kendime geç kalmamak için, belki de bu kadar erken başladım hayata. Belki de bu yüzdendir, Her zaman umut vardır diyerek gülümsedim yarınlara. Biliyorum ki, kendiyle barışık olan, savaşmaz bir başkasıyla………..iremSU

 

Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.

 

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*