Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar saat 12:44 olana dek devam edecek Ay-boşluk süresince, bir mesele üzerinde düşünmek, neler eksik veya tamam diye tespitlerde bulunmak mümkündür. Eğer nişan, nikah veya sözlenme gibi bir ciddi durum söz konusuysa, bu saatlerde bir tarih belirlemek yanlış olur. Aşk evinizde etkili olacak boşluk hali, yeni bir buluşma, biriyle tanıştırılma, randevu belirlemek, karşı karşıya gelip bir problem üzerinde tartışmak anlamında sakıncalıdır. Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği saat 12:44 itibariyle başladığında, sizi hiç kimsenin eleştirmesine veya yönlendirmesine izin vermediğiniz gibi, kendi değerlerinize öylesine sahip çıkarsınız ki, yanlış veya sizi haklı gösterecek sözler sarf edebilirsiniz. Popüler olmak ihtiyacınız büyüktür, çevrenizdeki insanların saygısını kazanmak ve sizden söz etmelerini sağlamak amacıyla ilgitoplamaya çalışabilirsiniz. Bir aile büyüğünüzün bugün size olan davranışları ve sözleri nedeniyle keyifsizlik hissedebilirsiniz. Günlük  enerjinizin etkisi olabilecek bu durum karşısında gerilimli durumlara meydan vermemek için biraz daha sabırlı davranmanız yerinde olabilir. Bu gibi durumlarda çatışmaya girmenin size pek yararı olmayacağını bilmelisiniz. Gün boyu sosyal hayatınızla ilgili meselelerde hassas davranabilirsiniz.

Saat 17:03 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm duyarlı olduğunuz mevzularda geri adım atmaya yanaşmadığınızı göstermektedir. Kişi ne hissediyorsa ona göre davranır. Ancak birileri arkadan dolaplar çeviriyorsa buna sert bir yanıt vererek tepkisini ortaya koyar. Bu tepkiyi de gayet haklı görebilir. Saat 18:23 Ay-Neptün görünüm etkisi, her zaman olduğu gibi sizi rahatlatıyor. Farklı bir dünyanın içine çekerek ruhunuzu bir ipek tül gibi sarıyor.

Sevdiklerimizi koruyalım ve sahip olduklarımızın kıymetini bilelim. Her şey gönlünüzce olsun. Huzurlu bir gün geçirebilmemiz dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*