Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar 23 Şubat saat 11:41-17 Mart saat 22:03 arasında Balık burcunda gerileyecektir. 16 Şubat tarihi, gölgeli günlerinin başlangıcıdır. Bu tarih itibariyle sizler, bütçenizi, içinde bulunduğunuz şartlar çerçevesinde gerçekçi bir şekilde gözden geçiriniz. Harcamalarınıza dikkat ediniz. Yatırım düşünüyorsanız, piyasanın durumuna bakınız. Benim tavsiyem geri harekette araştırmanız, beklemeniz ve geri hareketin gölgeli günlerinin sonunda kararınızı uygulamanızdır. Acelemiz yok. Zaten Balık burcundaki Merkürün özünde acele yoktur. Dağılmak, kararsızlık, rehavet, çelişki, hayalcilik yer alır. Bu olgulara dikkat edilirse, yanlış yapılmaz. Ayrıca yön değiştirmek, karamsar veya tam tersine aşırı iyi niyetli düşünmek sakıncalıdır. Elimizde olmadan duygularımız bizi yönlendirebilir. Düşüncelerimiz sık sık değişebilir. Birilere söz veririz, tutamayabiliriz. Lütfen bunlara dikkat edelim.

Tedbirli olmayı bilelim. Kırılganlık, amacımızın farkında olmamanın, duyarlılığın bizi esir almasına izin vermeyelim. Geri hareket dönemleri genelde hep yanlış yorumlanıyor ve tedirginlik yaratıyor. Oysaki içe yönelim ve kendini gözden geçirme sürecidir. Fakat insanoğlu her tersliğe bir mazeret bulur misali, bu dönemde olan biten ne varsa, geri harekete yükler. Geri hareket mazeretimiz değil, kendimize bakışımız, yönelişimiz, dikkat edişimiz, gözlem altına alış sürecimiz olarak görülürse, akıllıca değerlendirilmiş olur. Bazen olanlar da, hayrımızadır. Kaldı ki, 26 Şubat tarihinde Venüs Balık burcunda seyrine başladığında kısmetimiz açılır, destek görürüz, paramız bereketlenir. Şu sürece kaygılı değil, hayırlısını isteyerek güzel bir niyetle ve farkındalıkla adım atalım olur mu? Not: Geri hareket tarihinin bir hafta öncesi ve geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası Gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar dikkate alınması gerekir. Etki süresi dahilinde görülmektedir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat, bitişi 24 Mart tarihidir.

Merkür geri hareket döneminin iç gözleminizi güçlü kılmasını diliyorum. Güzel yüreğiniz her zaman mutlu olsun. Can-ıyürekten sevgilerimle…

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*