Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar saat 15:02 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Bu etki altında, duygularınızı anlamamakta ve saygı gösterip dinlememekte ısrar eden partneriniz veya çocuğunuza gerekli tepkiyi göstermekten çekinmezsiniz. Ancak bu haklı hareketiniz, sorunları büyümesine yol açacaksa bir daha düşününüz.

Saat 15:02 itibariyle Ay, Terazi burcunda ilerlediğinde, popülerlik gücünüz sizi bulunduğunuz her çevrede öne çıkarır. Öyle gereksiz problemleri kafanıza dert etmekten uzak durursunuz. Kafanızda bir takım projeler vardır. Bunların yürürlüğe koymak ve en azından şu üzerinizdeki ağırlığı biraz hafifletmek istersiniz.

Saat 21:17 Güneş-Chiron kavuşumu maddi ve manevi konulardaki zayıflıklarımızı, hatırlatarak kendimizle bütünleşmemizi sağlar. Bu bütünlük içinde sorunlarımızı tedavi edecek kişinin de bizzat biz olduğunuzu anlarız. Bazıları sürekli kazanmak, güvence altında yaşamak için var gücüyle çalışır. Kimileri de farkında olmadan bol bol para harcar. Siz de kendinizle ilgili olarak bugün bir düşününüz. Nasıl davranıyorsunuz, nasıl yaşıyorsunuz. Aşırı derecede iyiliksever misiniz yoksa var yemez biri misiniz. sorunlarınızın üzerini örtmeyiniz. Çünkü o sorunlardır düzeltiğinde ancak şifaya kavuşur tüm sıkıntılar.

Çiçekle yaprak arasındaki mesafeden daha fazla uzak durma ne olur bana. Çünkü sen yoksan ben yarımım. Sen yanımda olunca tamamlanırım……iremSU

Her dem sevdiklerimizle birlikte yan yana olmamız dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*