Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar saat 10:37 olana dek, sevdiğiniz güzelliklere, aşkla yanaşabilmenizde yardımcıdır. İnsanlarla aranızdaki iletişimi zevkli hale getiren Ay, tensel zevklerin önemini de işaret etmektedir. Saat 03:11 Ay-Uranüs karşıtlığı peşinde olduğumuz yeniliklerin, gerçekten sizin için önemi olan her şeyin peşinden gidişinizin işaretçisidir. Mutluluk mu arıyorsunuz? Dünya ile barışmak mı, her şeye rağmen zinde kalmak mı, değişmek mi? alın işte size bir fırsat. İsteklerinizi önce kendinize tekrarlayın. Çünkü bu onların gerçekleşmesini sağlayabilir.

Saat 10:37-1 Mart saat 19:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli. Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Yetersiz olduğunuz konular üzerinde düşünmekte yarar var.

Saat 15:37 Venüs-Neptün kavuşumunu olumlu buluyorum ve şifalandırıcı olarak ele alıyorum. Yetersizlik duygusunu ortadan kaldıran, manevi anlamda size güç kazandıran ideallerinize sahip çıkmanızı sağlayan bu olumlu enerjinin ilişki ve kazanımlar anlamında size faydalar getirmesini diliyorum.

Hayat bir devran,,,içinde devran olan yine insan….iremSU

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*