Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar güçlü olma ve güçlü görünme arzumuzun yoğun olduğu bir gündeyiz. Ay-Akrep burcu geçişi ve Ayın tüm görünümlerini hesaba katarsak, tutkularımız bizi derinlikli düşünmeye sevkediyor. Bir yandan kimse bizi hafife almasın istiyoruz diğer yandan var gücümüzle mücadele etmemiz gerektiğinin farkındayız. Peki biz ne istiyoruz? Çaresiz kaldığımız zamanlarda en yakınımızdan başlayarak, tüm tanıdıklarımızdan destek bekliyoruz. En çok ihtiyacını hissettiğimiz de manevi telkinleri. Haklı mücadelemizde çevremizden tepki çekmek yerine onaylanmak arzusundayız. Çünkü bu onaylanma sayesinde çok yol katedeceğimizin bilincindeyiz.

Peki bugün bu enerjileri güce dönüştürmek için en başta yapılması gereken, kendimizden emin olmak ve aldığımız kararlara dikkat etmek. Çünkü bunlar hayat planımızın belirleyicisi olabilir. Ancak bunu yaparken, o ne der, bu ne der, şuna mı danışsam dersek, birilerinin hayatımız üzerinde baskın kimlik oluşturması ve bizi yönetmeye kalkışması mümkün. Onun için attığımız adımın farkında olalım ki, karşımıza çıkabilecek engelleri devre dışı bırakmamız kolay olsun. Bu enerji bazı kişilerin kötü niyetlerine veya kıskançlıklarına rağmen hedefinize kitlenmenizi sağlıyor. Girişim ruhunuz oldukça yüksek. Ancak önünüzü tam olarak görmeden acil bir karar verirseniz sonrasında –keşke sözünü her cümlenin önünde kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Sakin olmakta fayda var.

Not: Mart aylık yorumlarınızı dün akşam aylık yorum köşemize ekledim. Hayırlı, huzurlu, bereketli bir ay geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*