Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar yeni haftamız saat 04:42 Ay-Neptün görünümüyle başlıyor. Maddi konularda ve günlük planda yapılacak işler üzerinde düşünebiliriz. Ödenecekler, alacaklar üzerinde bütçemizi gözden geçirebiliriz. Biraz kafamız dolu şekilde uyumaya çalışabiliriz. Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, öyle çok fazla yorulmadan değişimin kapısının önünde durduğunuzu işaret ediyor. Sizin kendinizi hafife almamanızı söylüyor. Çünkü yenilikler yavaş yavaş hayatına dahil oluyor. Sosyal kimliğiniz ve yeteneklerinizle zaten farkınız ortada. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü, iyice netleşmeden ilişkilere ve işlere kalkışmayalım. Veresiye iş yapmayalım. Her türlü alışverişte dürüst insanlarla çalışmaya önem verelim.

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, aşk hayatımızla ilgili konular üzerinde gereğinden fazla abartılı düşünmemekte yarar var. Tamam belki değişim arzumuz bir hayli yoğun. Ancak yargılamadan hüküm vermeye kalkışmayalım.

Saat 14:59 Güneş-Merkür kavuşumu geçtiğimiz 14 Şubat ve yakınlarında mali konular üzerinde verilen kararları, girişimleri, yatırım veya iş anlaşmalarını tekrar bir gözden geçirmenin doğru olacağını gösteriyor. Eğer yeni bir adım atmayı düşünüyorsanız o zaman iki hafta kadar bekleyiniz.

Saat 15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana maddiyat, aşk ve çocuklarımız veya farklı konularda verdiğimiz kararları canlandırıcı, hızlandırıcı olabilir. Bunlara bir bakınız. Arzu ettiğiniz gibi mi gelişiyor yoksa kafanızda hala sorular var mı?

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, yapılacak görüşmelerin hem ilerisini düşünerek hem de mali açıdan ele alınması gerektiğini gösteriyor. Bunlarda bir problem varsa, bugün halletmek isteyebilirsiniz. Ancak lütfen iyice düşününür.

Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*