Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar saat 02:13 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, bazı bayanlar için hamilelik kontrolü veya annelikle alakalı her türlü meselenin ele alınmasını sağlar. Ancak bunların özünde belli bir miktar stres vardır. Ne olacak diye bir hayli düşünebiliriz. Genelde psikolojik açıdan içe dönük haldeyizdir. Ayrıca zor durumda olan kişilerin dertleri sorunları bizi bir hayli sıkabilir. Sabah saatlerinde ticari konularda, özel hayatımızla ilgili mevzularda dikkatli olunmalıdır.

Saat 07:51 Ay-Neptün olumlu görünümü, yaratıcılık yönünüzü öne çıkarır. Gizli yeteneklerinizi keşfetmenizde yardımcı olur. Saat 14:28 Ay-Uranüs arasındaki görünüm, mutlaka yapılması gereken zorunlu işlerin, kimi zaman bunaltabileceğini gösteriyor. Ancak buluşçu özelliğinizle bunların altından kolaylıkla kalkabileceğinizi söylüyor.

Saat 21:15 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, kişi iç derinliklerinde kendine olan saygısını, inancını mutlaka ayakta tutmalı. Durumlar umduğumuz gibi gitmiyor diye karamsarlığa kapılmayınız. Bazen insan duygularını bastırabilir veya elinde olmayan durumlar onu yalnızlığa itebilir. Ancak kendine güvenli bir insan yaşanabilecek her türlü gelişme karşısında öz değer duygusunu yitirmeden mücadelesini sürdürebilir.

Hedefinize kolayca ulaşmanız için yolunuz aydınlık, Ömür boyu mutlu olmak için şansınız açık olsun. Huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*