Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar saat 04:03 Venüs-Satürn ve saat 09:18 Merkür-Satürn olumlu görünümü, parasal ve mesleki konularda, kişisel gelişiminiz ve yuvanızla alakalı alanda ciddiyetle, derinlikli ve alışkanlıklarınızın esiri olmadan gözden geçirmelerde bulunmanız yönünde önemi taşıyor. Merkür gerilediği için, görünene değil, arka planda olan bitene, durumumuza iyi bakmak lazım. Yeni bir adım atmak, yürürlüğe koymak yanlış olur. Bu görünüm, geri hareket sonrası 28-29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak. O güne dek iyice düşünelim.

Saat 05:07 Venüs-Pluto, saat 06:55 Merkür-Venüs kavuşumu, saat 10:25 Merkür-Pluto arasındaki görünümler, iş hayatınız ve maddi konular üzerinde yenilik anlamındaki kararların uygulanması açısından sakınca doğurabilir. Merkür geri harekette olduğu için iyice düşünmeden kazancınızı risk altına alabilecek adımlar atmayınız. Önümüze ardımıza dikkat edelim. Saat 23:14-8 Mart saat 05:02 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Tüm burçlar kendi yorumlarında sözü edilen konular üzerinde 28 ve 29 Mart tarihine kadar çok iyi düşünmelidirler. O tarihlerdeki enerjiler, yeni değişimleri işaret edici ve bugünkü durumları farklı bir açıdan ele almamızı sağlayıcıdır. Onun için lütfen bugünlerde endişelenmek, ah vah etmek VEYAHUT aceleci kararlar almak yerine,,,aklı başında hareket etmekte, detayları gözden kaçırmamakta,,, gözlemde bulunmakta, incelemekte yarar var.

İnsan kendini yalnız sanır çoğu zaman
Zanneder ki, sahipsizdir, öylesine yaşar
Ve bir gün toprak olup gidecektir dünyadan…
Ancak bilmez ki, bu devranı Yaradan,
İnsana yakındır şah damarından
Bazen biz farkında bile olmadan
Mucizeler hazırlanır lehimize olan
Biraz sabırlı ol ey İnsan
Yaralar sarılır,,,,,çekilenler unutulur
Yeniden doğmuş gibi olursun o an…….iremSU.

Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*