Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar saat 01:00 Perşembe günümüz saat 01:00 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Merkür-Neptün kavuşumuyla başlıyor. Astrolojik olarak Merkür-Balık burcu geçişi zayıf bir enerji sunmasına rağmen, bugün Neptün ile buluştuğunda şifa ve moral gücü sunuyor bizlere. İdeallerinizi, vizyonunuzu, yeteneklerinizi ortaya koyarak, geliştirerek kazanç elde etmeniz anlamında destek veriyor. Yaratıcı yeteneklerinizi kullanarak ekmeğinizi kazanmanız adına size yardımcı oluyor. Özünde şifalanmak olan Neptün, Merkürün zararlı etkilerini devre dışı bıraktığı için, bizi ilahi bir gücün koruduğunu hissediyoruz. O güç, inancımızdır. İnancımız büyüdüğünde, ideallerimize sahip çıkmamız, hayallerimizi gerçeğe dönüştürmemiz kolaylaşır.

Saat 07:57 Venüs-Jüpiter olumlu görünüm etkisi altında, aktif yönleriniz öne çıkar. Sözgelimi gezmek, konuşmak, haberleşmede bulunmak, birileriyle buluşmak, yeni insanlarla tanışmak kolaylaşır. Değişim ve yenilenmek arzunuz tavan yapar. İlişkinizde canlanma görülür. Birlikte paylaşımda bulunmaktan zevk alırsınız. Bilgilenmeyi, kendinizi geliştirmeyi önemsersiniz. Kısa bir seyahat sizi bir hayli canlandırır. Önceden kararsız kaldığınız bir meselede, bugün aktif olarak harekete geçebilirsiniz. Sürprizler keyiflendirici olabilir. Yetenekli olduğunuz bir alanda başkalarının dikkatini çekebilirsiniz. Fiziki anlamda bir değişimde bulunabilirsiniz.

Saat 14:44 8 Şubat saat 21:17 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Boşluk süresince zihnimizin gereksiz bilgi ve koşullanmalarla dolmasına izin vermeyelim. Birileri tuhaf bulacak diye, bizi mutlu edecek olandan uzaklaşmayalım. Unutmayalım ki, kişinin kendisiyle olan barışıklığını hiçbir kitap ve öğretici sağlamaz. Tam tersine kişinin kendisi kazanır. O zaman rahat olalım.

Evinizde HUZUR, gönlünüzde MUTLULUK, dilinizde TAT,
BİR GÜN DEĞİL, BİR ÖMÜR BAKİ OLSUN

Yeni günün, neşeli, sevgi dolu ve muhabbetle geçmesi dileğimle …

 

irem SU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*