Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

 

Sevgili Kovalar Cuma günümüz saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Bu nedenle gerek iş gerekse duygusal konularda gözden geçirmelerde bulunmak gayet faydalıdır. Gün başladığında çalışma verimliliğinizde düşüş, dinlenme isteğinizde ise yükseliş göze çarpabilir. Özellikle patron konumunda bulunan kişilerle olan iletişiminizde belli bir mesafelilik oluşabilir. Bazılarınız planladıkları veya bitirmeye çalıştıkları projelerini uygulamaya hazır hale getirmek için yoğun şekilde çalışabilirler. Eksiklerin giderilmesi ve yanlışların düzeltilmesi adına bu son derece yararlıdır. Çünkü normal zamanlarda gözden kaçanlar gayet kolay tespit edilebilir. Ailevi ve duygusal konularda ciddiyet ön plandadır. Bu saatlerde iletişimde bulunmaktansa kendinizle baş başa kalmayı tercih etmeniz normaldir. Bu yüzden kendinizi zorlamanız gerekmez.

 

Saat 19:57 itibariyle Merkür-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Ancak Ay-Boşluk saatleri içinde oluşacağından kişisel ilişkilerimize, kararlarımıza, girişimlerimize dikkat edeceğiz. Paranın söz konusu olduğu hallerde, şöyle bir hesabımızı yapacağız. İstikrarsız olan ne varsa veya bizi özverili çalışmaya, kendimizden çok başkasını düşünmeye zorlayan durumları çerçeve içine alacağız. Moral ve motivasyonumuzu güçlü tutmak çok önemli. Birileri bizi anlamadığında veya biz anlamakta zorlandığımızda olayları kendi akışına bırakacağız. Bu bizi farkındalık gücümüzü ayakta tutabilmemiz yönünde gayet önemli.

 

Saat 21:17 itibariyle Ay burcunuzda ilerlediğinde, birden fazla konuyla ilgilenmeniz mümkündür. Liderliğinize veya bilginize başvurulabilir. İlişkinizle alakalı konularda bireysel düşünceleriniz ön plandadır. Kendinizi daha fazla öne sürmek ihtiyacı duyabilirsiniz. İş veya sorumluluklarınızla ilgili mevzularda bazı meselelerin aydınlığa kavuşması için değişik çareler üretebilirsiniz. Bazı kişilerle temasınız artabilir. Ekip halinde çalışmalarda başarı yüksektir.

 

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,

Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …

 

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle …

 

irem SU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*