Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar saat 07:08 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle cumartesi günümüz başlarken, genel olarak bilgilenme, değişik bir şeylerle uğraşma, öğrenmek anlamında etkilidir.

Çabucak anlamak, çözümlemek, hızlı hareket etmek arzunuz yoğundur. Eğer aklınıza gelen ve gerçekten faydalı olduğunu düşündüğünüz bir iş, proje varsa hemen harekete geçebilirsiniz. Konuşmak, bağlantılarda bulunmak, yazışmak, organize hareket etmek anlamında günü gayet aktif geçirebilirsiniz.

Saat 07:50 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, medya önünde veya bulunduğunuz ortamda ilgiyi üzerinize çekecek tarzda konuşmanızı, fikirlerinizi iletmenizde yardımcı olur. Elektrik mavisi, gümüş rengi, dikkat çekici tarzda kıyafetler üzerinize çok yakışacaktır. Yenilikçi görüşte olan kişilerle çalışmayı tercih edersiniz.

Saat 12:26 Ay-Venüs kavuşumu Kovalar için gaye hoş sürprizlere işaret. Hem ilişki hem kişisel yeniliklerin simgesi. Gün boyu sizi aktif hale getirecek, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak gelişmelerle karşılaşmanız mümkündür.

Saat 14:08 Merkür-Jüpiter görünümü, paramızı değerlendirmek yönünde piyasa şartlarını çok iyi gözlemlememiz gerektiğini gösteriyor. Eğer daha fazla kazanmak için bir başka iş veya değişim düşünüyorsak buna ne kadar hazırız. Düşündüğümüz işi yapabilmemiz için nasıl bir yol izlememiz gerekiyor. Mart ortasına kadar aslında vaktiniz var. Bu görünüm 29 Mart tarihinde tekrar gerçekleşecek. Ancak o zamanki şartlar sizin açınızdan gayet olumlu. Eğer beklemeye değer diyenlerdenseniz o zaman sakin olunuz. Olacaksa en iyisi olsun dostlarım.

Saat 16:13 Ay-Satürn arasındaki mücadeleci görünüm, işiniz ve kendinizle alakalı konularda baskı altında kalmanıza neden olabilir.

Keyifli, yüzümüzü güldüren hoş sürprizlerle dolu bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle …

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*