Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar yeni haftamız saat 03:29 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında başlıyor. İlişkisi olmayanlar, hayalini kurdukları insanın bir an önce karşılarına çıkmasını diliyor, ilişkisi olanlar sevgileri hiç bitmesin, hayal kırıklığı yaşanmasın dileğindeler. Sevdiklerimizi memnun etmek istiyoruz. Güzel günlerin hayalini kuruyoruz. Aşkı değerlendirme biçimimiz, aşka bakış açımızla, sanki farklı bir pencereden güne uyanıyor gibiyiz.

Saat 08:42 Venüs-Satürn arasındaki mücadeleci görünüm, mesleki konularda sabırlı olmalı, ciddi çalışmalı, sorumluluklarınızın farkında olmalısınız. Temmuz ayına kadar yoğunluğunuz yüksek olacak. Ancak bu yoğunluk ve baskıya isyan etmeyiniz. Çünkü gelişiminiz için bunlar gereklidir.

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, aşk-eğitim-iş-çocuk-sosyal yaşantınızla ilgili konularda mutlaka ileriyi düşünerek kararlar vermenin önemini yine vurgulamakta. Bağımlılık ve hayaller, gerçeklerin üzerini örtmemeli. Akıllı olmak, iyi seçmek, iyi düşünmek lazım. Saat 17:41 Ay-Pluto görünümü maddi konular üzerinde etkili. Bütçemizi, alışkanlıklarımızı, derinliklerimizdeki her duyguyu gözden geçirmenizde bize yardımcı oluyor. Ayrıca gizli sırlarımızı, hayallerimizi, fantezilerimizi, dünyayı ele alış biçimimizi ılımlı hale getiriyor.

Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşumu söz ile değil sözleşme ile işlerimizi sağlama almamız gerektiğini gösteriyor. Yanlış kararlar vermeyelim. İş, girişim ve finansal konularda önümüzü tam net görmeden, hayali umutlar içine girmeyelim. Harcamalarımıza dikkat edelim. Üzerinde analiz yapılmadan, araştırılmadan verilen yatırım kararları, borç alımları, kredi ve harcamalar problem çıkarabilir. Bizim yapmamız gereken, neye yatırım yaptığımızı, neye para harcadığımızı bilmektir.

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre oldukça uzun. Tabii ki dikkatli olmamız lazımdır. Çok bilinçli düşünmek lazım. Bu sizi hayal kırıklığı yaşatabilecek durumların önüne geçilmesinde bizi korur. Bu zaman dilimi içinde hayati kararlar vermeyiniz. Boşluk zamanları yeniliklerin uygulanması yönünde sakıncalıdır. Karar vermeden önce hangi konuda olursa olsun dikkatli olmakta yarar görüyorum.

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*