Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar yeni günün ışıklarını saat 08:00 Merkür-Pluto olumlu görünümüyle karşılayacağız. Genel olarak bu görünüm, size dışarıdan gelebilecek ters uyarılara karşı güçlü kılıyor. Yüreğinizin derinliklerine daldığınızda oradaki güçlü kadın ve adamı rahatlıkla görebilirsiniz. Belki dışarıdaki insanlar kimi zaman bunu fark etmeyebilirler. Ancak siz, kendi içinizde hayatın getirileri, mücadelesi ve güzelliklerini hissedebilirsiniz. Ay, tüm gün boşlukta olacağı için bu enerjinin olumlu tesirlerini en altta tüm burçlar için yazdığım nottaki tarihlerde net olarak görebiliriz. Gün boyu, rutin hayatımızın gereklerini yerine getirmekte, start anlamındaki uygulamalardan kaçınmakta yarar var.

Saat 21:16 Merkür-Satürn olumlu görünümü, parasal ve mesleki konularda, kişisel gelişiminiz ve yuvanızla alakalı alanda ciddiyetle, derinlikli ve alışkanlıklarınızın esiri olmadan gözden geçirmelerde bulunmanız yönünde önemi taşıyor. Ay tüm gün boşlukta ilerleyeceğinden görünene değil, arka planda olan bitene, durumumuza iyi bakmak lazım. Bir start vermek, adım atmak, yürürlüğe koymak yanlış olur. Altta tüm burçlar için bir paragraf ekledim. Oradaki tarihleri incelerseniz, bugün oluşan bu iki görünümün tekrarları olacağını, ancak Mart ortası itibariyle gelişmelerin yeniliklere elverişli hale geleceğini belirtiyorum. Maddi konularda da 28 Şubat tarihindeki etkiler şifalandırıcı ve bereketlendirici gözüküyor. O zaman bugünü, kendi içinde sakince akışta geçirmekte, bilinçli düşünmekte yarar var.

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT:

Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto arasındaki destekleyici görünümlerin ilki bugün gerçekleşecek..Ancak, aynı görünümler 7 Mart, 28 ve 29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak(merkür geri hareketi nedeniyle)

Demek ki,

Bugün karşılaştığımız durumlar,,,,bugün üzerinde düşündüklerimiz,,,bugün tamamdır dediklerimiz,,,,bugün adım attıklarımız,,,,,,belki kafamızı bulandıranlar,,belki de cevapsız kalan sorular 28 Şubat tarihinde VEnüs ve Neptünün güçlendirici ışığı altında olumlu yönde gelişebilir…..olmayan, gerçekleşmeyen, bir türlü şifaya kavuşmayanlar,,,,7 Mart tarihinde tekrar düşünmemizi, ,,tekrar bakmamızı, tekrar değerlendirmemizi sağlar….28 ve 29 Mart tarihinde ise, karşımıza çıkacak fırsatlar, aktif enerjiler,,,olmayanı geride bırakma, olana yelken açma anlamında bizi harekete geçirir….

Hayırlar ola diyelim…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*