Son Haberler

Kova

Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar Koç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu enerji haksızlığa tahammül etmeyeceğinizi gösteriyor. Eğer birileri sizi sinirlendirirse cevabını en acı şekilde alacaklardır. Bundan da hiçbir zaman pişmanlık duymazsınız. Damarıma basarlarsa ben de konuşurum diyerek tepkinizi gösterebilirsiniz. Bu saatlerde bir hayli hırslı, istekli ve cesur bir şekilde işlerinizi yaparsınız. Zekanız oldukça keskindir. Hani bir söz vardır. Kül yutmaz derler. Sizi de kimsenin kandırması mümkün değildir.

Saat 15:05 Ay-Uranüs kavuşumu, eğlenceli, farklı, özel ve keyifli olan paylaşımlara önem vermenizi sağlıyor. Çevrenizde bulunan aktivitelere katılabilir, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Şu aralar son trendleri bir hayli meraklı şekilde gözden geçirebilir, uygulayabilirsiniz.

Saat 16:00 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, aşk hayatınızı canlandırıcı, sosyal paylaşımları öne çıkartıcı bir enerjidir. Yenilik hevesi, iletişimde bulunma arzusu verir. Sizin için günün en aktif zaman dilimidir.

Saat 23:34 Ay-Pluto görünüm etkisi altında, özel hayatımızla ilgili sırları, yaşadıklarımızı kimsenin bilmesini istemeyiz. Her ne kadar dışarıyla haşır neşir olsak da, nasıl konuşmamız gerektiğini iyi biliriz. Baskı kurmaya çalışanlara pek pabuç bırakmayız.

Beklentileriniz doğrultusunda güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*