Son Haberler
Anasayfa / Sağlık ve Psikoloji / Limonata ile gelen sağlık

Limonata ile gelen sağlık

Sağlıklı, toksinlerden arınmış ve genç görünen bir beden için limonata kürünü denemelisiniz. İşte gerekli olan malzemeler;

Limonatayı sevmeyen yoktur sanırız. Özellikle yaz aylarında serinlemek için yapılan limonatalar özel bir tarif ile bedeninizi toksinlerden arındıran bir hale getirilmiştir.

Limonata kürü olarak adlandırılan bu tarif ile amaç kadınların bedeninde biriken toksinleri ve tıkanıklıkları yok etmektir. Bu kür ile bütün sindirim sisteminiz temizlenir ve daha rahat çalışır hale gelir. Özellikle böbreklerde biriken zararlı maddeler ortadan kaldırılır. Kan dolaşımının daha etkin çalışması sağlanarak genç bir görünüm elde edilir. Peki, bu kadar faydalı olan limonata kürü nasıl hazırlanmaktadır? İşte bu özel tarifi sizin için yayınlıyoruz.

Öncelikle gerekli olan malzemeler;
Yarım limonun suyu
Yarım çay kaşığı hakiki kırmızı toz biber
2 yemek kaşığı hakiki akçaağaç şurubu
6 bardak su

Yukarıda sayılan tüm malzemeleri bir sürahi içinde karıştırarak elde ettikten sonra gün içinde tüketebilirsiniz. İstenirse tarifi iki katına çıkartarak günde 12 bardağa kadar limonata kürü içilebilir. Ancak bu kür yılda iki kez ve her defasında yedi gün uygulanabilir. Kür uygulaması gerçekleştirilirken gün içinde katı gıda tüketilmez ve herhangi bir vitamin hapı kullanılmaz. Ek olarak bir bardak nane çayı içilebilir. Kürü uygulamadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*