Son Haberler
Anasayfa / Balayı / Lüks Mekanlarda Tatil Yapmak Artık Hayal Değil

Lüks Mekanlarda Tatil Yapmak Artık Hayal Değil

Türkiye’nin ilk ve tek üyelere özel indirimli turizm fırsatları kulübü Piriveta, faaliyete başladı. Lüks tatil seçeneklerinde %80’e kadar indirim fırsatları sunan Piriveta’ya kısa bir süre içerisinde 50 bin tatilci üye oldu. Turizm’de yeni bir dönemi başlatan Piriveta, üyelerini her gün yepyeni fırsatlarla tanıştırıyor.

‘’Ahh bir cruise gemisiyle dünya turuna çıksam’’ Bodrum’Da 5 yıldızlı otelde 5 yıldızlı bir tatil yapsam’’ gibi rüyaları süsleyen tatil seçenekleri artık gerçeğe dönüşüyor. Çünkü Türkiye’nin ilk ve tek üyelere özel indirimli online turizm fırsatları kulübü Piriveta faaliyete geçti. Piriveta, lüks otellerde konaklama, yurtiçi ve yurtdışı geziler dahil birçok tatil fırsatını %80’e varan oranda indirimlerle tüketicilere sunuyor.

Yurt içi turizm de hareketlenecek
Piriveta’nın son dönemde oldukça popüler olan online fırsat kulüplerinden farkı, yalnızca turistik tesisler ve tur şirketleri tarafından sunulan turizm hizmetlerine odaklanması. Piriveta’nın bu girişiminin yurtiçi turizm de büyük katkısının olması bekleniyor.

‘’Ölü Sezon’’ kavramı geride kalıyor
Piriveta, turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelere, izmetlerini pazarlayabilecekleri değişik bir internet platformunu da sunmaktadır.

Özellikle turizm hizmetlerini tüketme eğilimindeki kişilerin oluşturduğu üye profili ile Piriveta, turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için muhteşem bir hedef kitleyi barındırıyor. Site, ‘’ölü sezon’’ diye tabir edilen dönemlerde tesislerin atıl kapasitesini değerlendirme fırsatını da sunmaktadır. Yalnız, önceden rezervasyonu da özendiriyor ve böylece de işletmelerin önünü görebilmesini sağlıyor. Piriveta aracılığıyla hizmet sunan işletmeler yalnızca gelir kazanmakla kalmıyor, aynı zamanda yeni müşterilerin işletmelerini ve hizmetlerini tanımasını sağlıyor.

Priveta nasıl çalışıyor
Priveta’nın sunmuş olduğu fırsatlar web sitesi üzerinde ve üyelere gönderilmiş olan e-postalar aracılığıyla duyuruluyor. Priveta’daki fırsatların her biri yalnızca belirli bir süre için satışta oluyor. Bu süre içerisinde fırsat belirli bir sayıda Priveta üyesinin satın almasıyla birlikte gerçekleşiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*