Son Haberler
Anasayfa / Güzellik Ve Bakım / Makyajda pembenin sırrı

Makyajda pembenin sırrı

Sezonun en çok kullanılan rengi pembe, makyaj trendlerinin de gözdesi.

Sade ve natürel bir görünüm isteyenler için pembenin parlak ve mat tonları yazın vazgeçilmezi…

Kullanana masum ve duru bir ifade veren pembe bu yaz karşımıza oldukça fazla ürünle çıkıyor. Sevginin ve güzelliğin rengi pembe de bu sezonun yaz makyaj trendlerinin en popüler rengi. Birden fazla seçeneğe sahip pembenin parlak, mat, pastel veya simli olanlarından birini kullanarak dinamik yaz günlerine etkileyici bir makyajla giriş yapabilirsiniz. Kıyafet seçiminiz mükemmel olsa da ilk izlenim her zaman yüze odaklanır.

MAKYAJ FİRMALARI DA “PEMBE” DİYOR

Bu da kıyafetin tamamlanmasını sağlayan makyajın ön plana çıkarılması gerektiğinin bir göstergesidir. Pembe tonları kullanarak, doğal bir görünüm elde etmek son derece basit.

Çarpıcı renkte dudaklar, parlak tonlardaki gözler sıcak yaz günlerinin en moda dokunuşları. Gözler pembenin üzerinde Mac, Nars, Bobbi Brown gibi ünlü makyaj firmaları sezon için pembenin tüm tonlarını stantlarına yerleştirdi. Jil Sander, Christian Dior, Chanel, Louis Vuitton gibi ünlü tasarımcılar sezonun beklenen defilelerinde kıyafetlerini ön plana çıkartan parlak fuşya veya magenta dudakları ön plana çıkardı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*